O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere Unban - ValentiN

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ValentiN22

leganar
Joined
Jul 24, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
Nick-ul tau : ValentiN

Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/id/ValentiNNNNN/

Adminul care te-a banat : RaduNeBetiv

Ai Prime : DA

Motivul pentru care ai primit BAN : WALL

Data si Ora banului : 2022-07-24 00:34:55

Snapshot :
Captură de ecran 2022-07-24 180459.jpg


- Vreau si eu sa vad unde este wallhack?? Invatati sa verificati cum trebuie si dupa aruncati cu ban-uri. Trebuie sa stea omul sa faca cereri unban, cont pe site din cauza unora care nu stiu ce e ala cod!
 
Joined
May 19, 2022
Messages
379
Reaction score
210
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
sa arunce cu ban uri la ce? ai si alte conturi si ai fost banat pe nedrept? de ce generalizezi? ti a dat tie ban nu s au aruncat ban uri aiurea, iti pune indata dovezile si decide un owner sau fondator, si trebuie sa stai pe site, cum nu trebuie, ai regulamentul playerilor sau pe ala nu trebuie sa l respecte nimeni.
 

ValentiN22

leganar
Joined
Jul 24, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
https://files.fm/u/c6u5ghawb
+alte faze in care vrei sa facii peek si te tine cnv nu mai faci
imi pare rau ca nu a filmat programul tot(nvidia)
Hahahahhaha! Cum sa spui ca e wall asta??! Eu joc la sunet prietene daca stii ce inseamna... Am fost si eu admin cand eram mai mic pe alta comunitate. Daca esti atent, asta e pur sunet + experienta jocului. E normal ca ma astept sa fie playeri in anumite zone. Si mai e foarte clar ca verific aproape fiecare colt. Dar ma bazez mai mult pe sunet. Invata sa faci diferenta intre sunet si wallhack. Si sa ti minte de la mine, experienta conteaza. De aceea cer astia peste tot experienta!!
 
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
8
Age
20
Location
Targu Jiu
Parerea mea e ca dovezile de mai sus pun un semn de intrebare asupra lui Valentin, in principal posibila coincidenta de a pune tinta pe capul inamicului, dar totusi la marginea smoke-ului din rampa
(videoclipul 3), dar nu sunt suficiente dovezi pentru a da un verdict negativ acestei cereri de unban.
Zic pro, unban, iar daca valentin chiar il foloseste pe necuratu, n-o sa dureze prea mult pana sa fie prins de altcineva. Asta fiind valabil pentru toti mai ales cei care primesc unban din cauza dovezilor insuficiente.
 

ValentiN22

leganar
Joined
Jul 24, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
Parerea mea e ca dovezile de mai sus pun un semn de intrebare asupra lui Valentin, in principal posibila coincidenta de a pune tinta pe capul inamicului, dar totusi la marginea smoke-ului din rampa
(videoclipul 3), dar nu sunt suficiente dovezi pentru a da un verdict negativ acestei cereri de unban.
Zic pro, unban, iar daca valentin chiar il foloseste pe necuratu, n-o sa dureze prea mult pana sa fie prins de altcineva. Asta fiind valabil pentru toti mai ales cei care primesc unban din cauza dovezilor insuficiente.
Unde merg cu tinta e clar ca o fac din experienta. Ca ma astept sa fie cineva pe acolo. Si la marginea smoke-ului iar e logic, ca acolo iese adversarul. Oricum, nu ma mai obosesc sa dau explicatii. Faceti ce doriti. Eu doar spun ca a fost un ban dat gresit. Intram si eu din cand in cand sa ma relaxez in joc, ca nu joc des. Am alte ocupatii. Si mai ales sa stau sa bag coduri. Urasc codatii si copilasii care joaca cu asa ceva. Nu ai de ce sa mai joci daca joci codat. In fine.. E doar un server intre milioane. Voi decideti dar ganditi inainte de toate! Bafta!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top