O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban UNNE

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,096
Reaction score
1,177
  • Nickname: UNNE
  • Steam: STEAM_0:0:563344091
  • Descrie situația: I-am spus lui Zennitto ca, "cam sufera de el" si mi-a dat ban permanent cu motivul "iesiinplm", apoi cand am intrat pe bhop am primit si acolo ban cu motivul "zennitto".
  • Dovezi: - (verificati logs)
+ motivul banului ??
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,096
Reaction score
1,177
Daca nu poti trata situatia in mod obiectiv, a trecut era +1...
De cate ori am folosit un limbaj neadecvat am fost sanctionat cu gag, in contextul in care si adminii folosesc de multe ori un limbaj asemenea, pe premiza ca ei isi permit cu cei cu care discuta si eu mi-am permis cu cei cu care am interactionat, iar unde a fost intrecuta masura am fost sanctionat.
Motivul tau este unul general si cu influente masive din partea copilului care a abuzat de grad dupa bunul plac dovada fiind motivul banului "iesiinplm" si faptul ca am fost banat si pe serverul de bhop fara nici un motiv intemeiat.
Este interzis sa abuzati de grad dupa bunul plac. Comenzile se folosesc doar in contextul regulamentului.
Inainte sa impui standarde de conduita, asigura-te ca tu le respecti, in cazul de fata Zennitto pe server are un limbaj mai mult decat vulgar in multe momente iar atitudinea lui este una care lasa de dorit, indiferent de faptul ca este o persoana importanta sau nu pe server.
P.S: Astept si un raspuns din partea lui.
 

Endos

leganar
Joined
Aug 9, 2022
Messages
27
Reaction score
18
Location
GB
Daca nu poti trata situatia in mod obiectiv, a trecut era +1...
De cate ori am folosit un limbaj neadecvat am fost sanctionat cu gag, in contextul in care si adminii folosesc de multe ori un limbaj asemenea, pe premiza ca ei isi permit cu cei cu care discuta si eu mi-am permis cu cei cu care am interactionat, iar unde a fost intrecuta masura am fost sanctionat.
Motivul tau este unul general si cu influente masive din partea copilului care a abuzat de grad dupa bunul plac dovada fiind motivul banului "iesiinplm" si faptul ca am fost banat si pe serverul de bhop fara nici un motiv intemeiat.

Inainte sa impui standarde de conduita, asigura-te ca tu le respecti, in cazul de fata Zennitto pe server are un limbaj mai mult decat vulgar in multe momente iar atitudinea lui este una care lasa de dorit, indiferent de faptul ca este o persoana importanta sau nu pe server.
P.S: Astept si un raspuns din partea lui.
Dupa cum a zis si Andrew esti mereu prea vorbaret, macar daca ai vorbi ce trebuie nu ti ar avea nimeni treaba! Dar pe server dupa ce Zennitto a avut o discutie cu noi admini pe u@ despre un ban, ai inceputu sa il iriti la cap si sa spui doar tampeni pe chat! Din partea mea ai tot un CONTRA. A fost parerea mea si astept si de la ceilalti superiori ai mei!
+uite o regula unde zice ca in bunul simt este permis limbajul, cat timp nu a jignit pe nimeni nu are motiv de gag!
1677773941595.png
Si din cate am vazut pe server nu era prima oara cand l ai "futut la cap" daca as putea zice! Seara faina!
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,096
Reaction score
1,177
Am primit ban permanent cu motivul "iesiinplm" pentru fraza "cam sufera de el", apoi ban irelevant pe bhop cu motivul "zennitto" care ce crezi? Consolideaza afirmatia pe care am facut-o.
A vrut doar sa sufere de el si imi mentin parerea, e bine macar pe internet sa fi "baiat" daca in realitate esti fetita.
Daca il injuram pe el sau alt admin, intelegeam si nici nu mai faceam cerere unban.
Defapt nici acum nu faceam daca nu imi zicea shark, nu mai dau nici un reply fiindca acum vad ca ma cert cu copii de 14-15 ani cu conturi de 2022...sa-mi fie rusine.

L.E: Am zis ca nu mai dau reply, daca vrei continuam pe privat ca vad ca vrei sa iesi in evidenta.

Prima ora cand am intrat pe serverul asta, adica la 4 zile dupa ce a primit DNS pe comunitate.
First Seen: May 19, 2022 12:27 PM
 
Last edited:

Endos

leganar
Joined
Aug 9, 2022
Messages
27
Reaction score
18
Location
GB
Am primit ban permanent cu motivul "iesiinplm" pentru fraza "cam sufera de el", apoi ban irelevant pe bhop cu motivul "zennitto" care ce crezi? Consolideaza afirmatia pe care am facut-o.
A vrut doar sa sufere de el si imi mentin parerea, e bine macar pe internet sa fi "baiat" daca in realitate esti fetita.
Daca il injuram pe el sau alt admin, intelegeam si nici nu mai faceam cerere unban.
Defapt nici acum nu faceam daca nu imi zicea shark, nu mai dau nici un reply fiindca acum vad ca ma cert cu copii de 14-15 ani cu conturi de 2022...sa-mi fie rusine.
Pe bhop ti a dat daca nu ma insel Human, deoarece a zis Zennitto sa iti dea! Nu am vrut sa intru in mai multe detalii dar aparent trebuie... Si in simplu fapt ca Zennitto nu ti a zis 1 data sa te potolesti, ba chiar ti a permis mai multe decat permite la alti si ar trebuie sa incetezi daca iti zice o data , de 2 nu iti zice de 13 ori doar ca nu ai inteles sa te potolesti! E strict problema ta ca nu ai inteles ce ti a zis Zenni, el si a facut datoria sa te avertizeze de mai multe ori! Oricum nu stiu daca conteaza cati ani am daca as putea gandi mai mult! Nu trebuie sa am 20 de ani sa gandesc mai mult ca tine! Contul e din 2022 dar in vara anului trecut in August mai exact nu se auzea nimic de tine si nu aveai 1 ora pe server! In fine astept pe Zenni sa iti dea si el raspunsul daca vrea,daca nu sa dea Shark sau Peach raspunsul la cerere!
 

Peach-

DR.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Jun 16, 2019
Messages
179
Reaction score
60
Iti place sa pui paie pe foc sa scoti o reactie de la admin. Daca nu erai arogant si nu te bagai in seama, nu avea nimeni treaba cu tine. Stiai ca o sa ajunga sa injure ca sa faci o reclamatie, nu mi dau seama ce sa rezolvi cu ea. Te iei de oameni pentru varsta, ii agresezi in privat, nimeni n-are dreptate, indiferent ca toti adminii spun acelasi lucru. Zenni e admin bun, n o sa ma rezum la o injuratura pe care se poate ca o meritai.

image.png

Reclamatie respinsa.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top