O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Tsubasa

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Tsubasa

leganar
Joined
Mar 12, 2014
Messages
24
Reaction score
5
Ma uimesti. Cred ca tu esti nr.1 pe jocul asta daca tie iti trebuie doar 2 runde ca sa te convingi de cineva ca are cod.
 

Tsubasa

leganar
Joined
Mar 12, 2014
Messages
24
Reaction score
5
Imi place ca va dati toti cu parerea, dar nu aveti nimic concret care sa dovedeasca faptul ca eu joc cu wall :)))
Sunt de 10 ani pe comunitatea asta si sunt mai vechi decat toti cei care ati raspuns aici. Credeti ca in toti anii astia daca era sa ma joc cu cod, nu eram prins pana acum?
Apropo, data viitoare veniti si cu argumente, nu sariti doar cu "contra" doar pentru ca nu doriti un player mai bun decat voi pe server. Nu vreau sa par arogant, dar asta tind sa cred din moment ce imi iau ban pentru 2 runde care nu demonstreaza absolut nimic.
Vreau sa mai spun ca ma joc aici pentru ca imi place cum se misca serverul. Daca e nevoie, joc cu demo on de fiecare data cand intru, ca sa nu mai aveti dubii. Daca nu sunt binevenit, inteleg si ma retrag.
 
Last edited:

Tsubasa

leganar
Joined
Mar 12, 2014
Messages
24
Reaction score
5
Am omis sa adaug faptul ca Gardian, mai mult ca sigur nici nu avea sunet cand s-a uitat pe mine.
6200 de ore de cs 1.6 pe steam-ul asta + inca unul cu 4000 . Fac pariu ca voi care ati comentat aici nu aveti nici 1000 adunate. Va dau cate wargod-uri vreti, am spus ca joc si cu demo on, accept orice verificare, orice vreti voi. Dar repet, daca nu sunt binevenit, accept situatia :D
 

dripsky

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 23, 2017
Messages
2,621
Reaction score
1,177
Location
@LaLeagane
1 runda:
faci kill pe short dupa avansezi mid unde ii auzi galagie pe mid porti, egidius care se retrage in lower tunnel dupa verifici mid sub catwalk si topmid, apoi esti omorat. (un play normal)
2 runda:
iei awp, cobori suicide, un ct trece spre topmid dar tu nu-l vezi, te duci si tu spre el il auzi si ii dai fastzoom cap(cam ciudat), dupa pushezi spre topmid unde il auzi pe al doilea adversar unde il omori tot cu un fastzoom cap(Aici a fost foarte ciudat cum ti s-a fixat tinta pe cap), dupa apare al treilea adversar unde-l omori tot cu un fastzoom(aici a fost un kill normal) si se inchide demo-ul.

Motivul banului este wall, faze de wall eu n am vazut, la primul kill din a doua runda unde adversarul pusheaza cu +duck tu il auzi si ii dai fastzoom repede pot sa zic ca a fost un timing bun chiar bulan si nu un prefire ca si cum l-ai fi vazut, deci trecem de problema cu wall
Pe mine m-a mirat al doilea kill din a doua runda unde la fel ii dai un fastzoom dar tinta se duce chinuita pe capul adversarului, ba chiar iti tremura putin(se poate vedea daca urmariti cu slowmo) dar poate a fost o coincidenta.
Parerea mea e, 1.daca ai anumite linii si aliasuri ciudate care te avantajeaza in cfg ar fi mai ok sa le stergi, daca te vad pe server si-ti cer wg te-as ruga sa mi-l dai fara alte discutii, multumesc de intelegere si spor la fraguri!
T.C. unbanned.
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top