O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere unban Tibster

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Nickname: Tibster / tibs
Unique ID: AEn4VVXjAJIeonpCX6sThLSZv/4=
IP-ul tau: 86.127.156.88
Data / ora: Nu le cunosc
Motivul banului: "limbaj" ? 🤷🏼‍♂️
Alte detalii: Am schimbat recent providerul de internet, am trecut pe Digi si probabil am prins un IP banat pentru ca eu nu am intrat pe TS-ul comunității de câteva zile, insa a fost scurta conectarea, iar inainte de asta am discutat putin cu @KiwiOneUp si inca 2 baieti si cam atat. O sa atasez si un screenshot pe post de dovada a banului.

Screenshot_20211107-143056.jpg
PS: Am ban atat pe telefon cat si pe PC, fiind acelasi IP.
 

Kiwi

hall of fame
Joined
Mar 19, 2021
Messages
1,009
Reaction score
1,072
Location
Apartments, Mirage
Website
discord.gg
Unde ai discutat cu mine azi ca încă nici nu am intrat pe ts azi =)) [Edit : ultima discutie a fost pe forum legat de report-ul ăla care i-ai dat lui unu si ti-am mulțumit pt ca ala a fost primul report care l-am prins]

Oricum, ma uit in BanList de pe ts sa vad daca e ceva acolo

edit : Momentan nu intru pe pc dar am cautat pe zinguard si e banul asta din februarie

Screenshot_20211107-151948_Chrome.jpg




Edit 2 : verificat , chiar a prins ip banat , nu are nici o legatura cu cel banat , in cazul meu imi da insuficient permisions daca incerc sa ii dau delete asa ca i-am dat PM pe ts3 lui cristofor
 
Last edited:

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Unde ai discutat cu mine azi ca încă nici nu am intrat pe ts azi =)) [Edit : ultima discutie a fost pe forum legat de report-ul ăla care i-ai dat lui unu si ti-am mulțumit pt ca ala a fost primul report care l-am prins]

Oricum, ma uit in BanList de pe ts sa vad daca e ceva acolo

edit : Momentan nu intru pe pc dar am cautat pe zinguard si e banul asta din februarie

View attachment 46633
Pe teamspeak pe voice. Mi-ati pus unul din voi un grad, parca jucator CS:GO sa pot trimite mesaje. E foarte probabil sa fie mai mult de cateva zile. Scuze, sunt "bătrân" si senil si mai uit lucruri :))

Referitor la banlist. Nu mi-aș permite sa ii zic asa ceva lui chapp. Am prins IP banat, sigur.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top