O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere Unban TheWolf

Wolfyca

leganar
Joined
Feb 17, 2013
Messages
6
Reaction score
0
Age
30
Asta e testul facut ieri la noi pe server.
aim.cfg si BeBeLuShU.cfg nu aveau ce sa caute in steamul unui jucator curat .
Sa le stapanesti sanatos pe alt sv.
am reinstalat cs-ul la cererea lu freestyle, nu mai era nici un cfg nimic, plus alea 2 nici nu mergeau, in fine , dupa reinstalare am dat iar 3 scanuri , daca le mai aveti se vede clar ca nu mai era nici un cfg in ele, in seara asta, am dat iar scan plus demo..
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
Daca ai fi in locul meu , te-ai crede ?
Sunt o persoana foarte rezonabila , dar dupa ce te-a banat sv, in urma scanului facut de el , nu stiu ce sa cred.
 

Wolfyca

leganar
Joined
Feb 17, 2013
Messages
6
Reaction score
0
Age
30
eu asta incerc sa-mi dau seama, pe ce motiv m-a banat sv, joc de ctv zile pe el si tocmai azi primesc deodata? eu te inteleg si pe tine, nici eu in locul tau poate nu as crede , dar trebuie sa fie vre-o metoda sa va dovedesc ca nu am jucat cu cod..
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
O sa discut cu colegii pentru a lua o decizie si revin.
Ideea e ca serverul are cateva setari, mult mai avansate ca wg-ul, care le activez doar in situatii de urgenta, pentru ca mananca resurse.
Daca el te-a banat , clar ceva din cs-ul tau sau setarile tale , sunt indoielnice.
 

Wolfyca

leganar
Joined
Feb 17, 2013
Messages
6
Reaction score
0
Age
30
am sters folderul si am instalat cs-ul iar , nu vad ce setari dubioase sa am, dar astept decizia voastra
 
Joined
Dec 17, 2019
Messages
168
Reaction score
12
Age
40
aim.cfg (MD5: EEBEF7D2245A283705380C4368AE9347) (Size: 766440) (Alias count: 9236) (Lines: 17751) :) False) -> Big CFG
BeBeLuShU.cfg (MD5: 1C3AC6F941372A33A15C45A986331D79) (Size: 423272) (Alias count: 4705) (Lines: 8985) (Binary: ) -> Big CFG


aim clar pentru mine banu ramane sunt prea multe lini!!!!
 

Wolfyca

leganar
Joined
Feb 17, 2013
Messages
6
Reaction score
0
Age
30
ala este primul scan, dupa am sters tot si am mai dat vreo 5 si nu s-a schimbat nimic, la fel jucam..
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
Rog frumos tot staful activ sa dea un vot si o parere la aceasta cerere de unban .

Acesta este motivul pe care ti-a dat ban sv :
[18:53:12][aim_mp5fever] Sinners.LaLeagane.Ro ~ Gungame/ banned TheWolf (0 mins) (IP: 5.14.94.222) (Reason: [Cheat Detected] Delete cheat c)
 
Last edited:

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
Mai astept voturi si un comentariu la fiecare vot.
 
Joined
Dec 22, 2019
Messages
164
Reaction score
6
Location
Slatina
Pro ban.
De ce sa ai acele cfg in calculator? Ca ceva faceau ele chiar daca "plus alea 2 nici nu mergeau". Si nu o sa stea fiecare admin sa-ti faca scan cand te vede ca sa fie sigur ca nu le ai.
 

Wolfyca

leganar
Joined
Feb 17, 2013
Messages
6
Reaction score
0
Age
30
deci eu am venit de pe cs:go pe 1.6 dupa multi ani, am intrat pe un sv sa joc sa vad cum mai este, si eram paleta rau, nu am vrut sa bag nici un cod, am cautat pe google pur si simplu un cfg care sa ma ajute putin, si am gasit cele 2 cfg-uri care au fost gasite de scan, le-am dat exec pe sv si instant mi-am luat ban, dupa am vazut ca nu merg cfg-urile si am jucat pe respawn cv vreme sa ma obisnuiesc iar cu el, si uitasem de ele, de aia le aveam pe alea 2, dupa le-am sters, eu tot sunt curios cum a gasit pluginul sau serverul ce aveti voi, si ce naiba mi-a detectat de a zis ca eu am cod.. dar infine observ ca sunt multe voturi pro.. oricum multumesc ca ati abordat acest subiect si nu ati dat close topic instant. Succes incontinuare
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
Mai aveti careva de votat?
Mi se pare nesimtire sa va vad pe server si sa nu faceti prezenta pe forum.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top