O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban Sunder

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Sunder

leganar
Joined
Mar 10, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Bucuresti
Nick-ul tau: Sunder
Adminul care te-a banat: Nu scrie dar cel mai probabil Yanke sau k0rN
Steam id-ul tau:
STEAM_1:1:574991449



Motivul pentru care ai luat ban: Nu mi-a spus nimeni nimic legat de fapta pe care am facut-o intrecare am fost sanctionat cu ban.
Data si ora banului: Nu imi apare , oricum banul a fost luat in intervalul orelor 11:30 si 11:54
Snapshot:
 

JKLpro

leganar
Joined
Sep 9, 2020
Messages
77
Reaction score
3
Contra unban. Oricum ai zis ca vrei sa te retragi ca nu mai ai timp destul ca sa te joci pe server.
 

Sunder

leganar
Joined
Mar 10, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Bucuresti
Contra unban. Oricum ai zis ca vrei sa te retragi ca nu mai ai timp destul ca sa te joci pe server.
Am vorbit cu vasi legat de problema asta si nu m-am mai retras, a da si nu inteleg daca "ies din staff" inseamna ca nu mai vreau sa joc pe server sau ?
 
Last edited:

Sunder

leganar
Joined
Mar 10, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Bucuresti
Ai zis ca iti bagi **** in el sv, asadar banul a fost meritat! Cius!
Avand in vedere cat de injurat este sv-u si eu fiin luat mereu drept codat si sa ma intrebe mereu lumea de main si sa fiu luat la control m-am enervat si stiam si ca de la o injuratura nu iei ban frate.
 

JKLpro

leganar
Joined
Sep 9, 2020
Messages
77
Reaction score
3
Avand in vedere cat de injurat este sv-u si eu fiin luat mereu drept codat si sa ma intrebe mereu lumea de main si sa fiu luat la control m-am enervat si stiam si ca de la o injuratura nu iei ban frate.
ai injurat serverul, se da ban permanent pentru asta si plus tinand cont ca ai rank 10 sau cat ai normal ca esti luat drept codat pentru ca tot timpul esti top fragger
 

Sunder

leganar
Joined
Mar 10, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Bucuresti
ai injurat serverul, se da ban permanent pentru asta si plus tinand cont ca ai rank 10 sau cat ai normal ca esti luat drept codat pentru ca tot timpul esti top fragger
eu stiam de la vasi ca daca injuri iei mut/gag si oricum nu te lega de ce a zis korn avand in vedere ca argumentu tau e invalid
 

vaasi

leganar
Joined
Aug 25, 2019
Messages
134
Reaction score
7
Age
20
Location
Vaslui
dacă înjuri asa normal iei gag, da tu ai înjurat server ul, lucru care e mai grav
posibil sa fi spus asta la nervi, nu știu
aștept alte păreri pana sa ma pronunț și eu
 

Sunder

leganar
Joined
Mar 10, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Bucuresti
dacă înjuri asa normal iei gag, da tu ai înjurat server ul, lucru care e mai grav
posibil sa fi spus asta la nervi, nu știu
aștept alte păreri pana sa ma pronunț și eu
si in al doilea rand nu vad unde este scris ca injuriile adresate la sv sunt pedepsite cu ban e normal frate omu sa se enerveze nu inteleg daca am zis ca ma pis pe el de sv ca sunt luat incontinu la intrebari
 

Sunder

leganar
Joined
Mar 10, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Bucuresti
si in al doilea rand nu vad unde este scris ca injuriile adresate la sv sunt pedepsite cu ban e normal frate omu sa se enerveze nu inteleg daca am zis ca ma pis pe el de sv ca sunt luat incontinu la intrebari
si in al treilea rand stiti cum sunt eu ati vazut pe server va puteti da seama ca reactia aceea a fost la nervi si nu asa ca sa ma afirm eu
 

Denis Europa

leganar
Joined
Sep 8, 2017
Messages
25
Reaction score
2
La noi pe server uite ca exista regula cand injuri de server primesti ban permanent. Pe alte servere iti inchideau topicul nici nu te lasau sa faci cerere unban. Nu ducem lipsa de jucatori si nu cred ca e prima data cand aud injurii din partea ta.Daca tot ai zis ca te pisi pe el server nu inteleg de ce iti doresti asa mult unban:)). Sunt destule contrauri deci
T/C ramai banat.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top