O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere UNBAN ss

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

UwuHentai

leganar
Joined
Jan 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Location
Romania
Nick-ul tau : ss

Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199216510909/

Adminul care te-a banat : daubox

Ai Prime : Da

Motivul pentru care ai primit BAN : wh

Data si Ora banului(le gasestu pe panel) : 2022-01-12 23:03:25

Snapshot : Fac cerere de unban pentru ca nu am absolut nici un cheat/hack sau cod ,cum se numeste el in calculator pentru absolut nici un joc pe care il am instalat in calculator in special pentru CS:GO.
Asi dori sa vad si eu demo-ul si daca se poate sa mi se verifice calculatorul in cat de mult posibil, la sange.
 

Attachments

  • 1642022330139.png
    1642022330139.png
    235.6 KB · Views: 79

UwuHentai

leganar
Joined
Jan 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Location
Romania

Poftim aici demo-ul facut de catre admin,

Se poate observa foarte clar in anumite secvente din demo, ca daca asi fi avut wallhack, asi fi facut cu cel putin 3 frag-uri mai mult .(Minut: 0:42 / 3:02 / 3:10)
Am dat mai departe demo-ul si unor amici de ai mei sa isi dea cu parerea si au fost de acord cu mine ca nu este nici o secventa ciudata cum ca asi avea wh, ci ba din potriva ca sunt reactii perfect normale.
 

karma2k

leganar
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Location
United Kingdom

Poftim aici demo-ul facut de catre admin,

Salut Baieti. M-am uitat si eu la acest demo. Eu avand experienta in cs am ajuns la concluzia ca acest jucator nu are nici macar o mica tentativa de hack. Va spun din experienta mea de 5 ani de counter strike. Imi pot da seama foarte usor daca un jucator joaca sau nu cu wallhack. Reactiile pe care acet jucator le-a avut au fost total normale. Ba chiar daca avea wallhack le-ar fii dat prefire la jucatorii din conector si din jungle. Pe langa asta tot odata am experienta de 2 ani ca admin pe server de arena sau go etc. Concluzia mea este ca acest jucator a fost banat pe motiv nedrept si este posibil ca admin-ul sa fii facut o greseala avand in vedere ca nu a stat mai mult timp cu spectate-ul sa ii invete stilul de joc!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top