O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

cerere unban Ronnie

ronniecs

leganar
Joined
Apr 21, 2020
Messages
3
Reaction score
0
Nick-ul: Ronnie
Ip-ul:2.28.201.4
Steam ID:76561199041991945 sau Steam # STEAM_0:1:540863108
nu stiu exact pe care tre sa-l scriu.

Data + ora : 21.04.2020, in jurul orei 01.30 noaptea
Harta: era ceva inferno mini
Admini online : Andrei
Adminul : Andrei
Motivul : Andrei mi-a cerut sa fac un wargods scan, nestiind cum merge treaba, mi-a luat ceva timp sa rezolv
Dovada: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1950421
PS: am incercat sa ii cer putin mai mult timp sa rezolv cu acel scan, nu am mai jucat cs de 8 ani, dar mi-a zis o data ce tre sa fac si m-am trezit cu ban.
puteai sa ai putina rabdare si veneam cu linkul. in fine. mersi anticipat
 
Last edited:
Joined
Dec 29, 2017
Messages
1,188
Reaction score
83
Age
25
Location
Bucuresti
Vrei sa iti caut in ftp sa vezi ca ti-am explicat de mai multe ori?plus ca ti-am acordat timp vreo 2 mape jumate ai stat spec deci eu cred ca am avut toata rabdarea. Pentru mine personal acum testul e irelevant. Am adus aceste adaugiri sa isi spuna si colegii mei parerea.
 

ronniecs

leganar
Joined
Apr 21, 2020
Messages
3
Reaction score
0
cum adica e irelevant? la ce mi-ai cerut sa-l mai fac atunci? nu iti inteleg atitudinea, tre sa intelegi ca nu toti suntem experti in chestiile astea. pana la urma am reusit sa fac ceea ce ai cerut si acu sunt penalizat pt ca am avut intarziere?
 
Joined
Dec 29, 2017
Messages
1,188
Reaction score
83
Age
25
Location
Bucuresti
Este irelevant pentru ca ma interesa sa il faci atunci cand esti pe server nu dupa ce ai luat ban. Cred ca intelege toata lumea la ce ma refer, repet ti-am explicat de cel putin doua ori am avut rabdare cu tine ,te rog sa nu mai faci post ca nu facem telenovela aici. Asteapta si parerea colegilor mei si vom lua o decizie. O zi buna.
 
Joined
Dec 22, 2019
Messages
164
Reaction score
6
Location
Slatina
A spus ca este irelevant acum. Daca il dadeai atunci era altceva. Plus ca in test se vede ca ai iesit si apoi ai facut testul, ceea ce nu e bine deloc. Ramane la latitudinea lui Andrei ce face in privinta banului.
 

ronniecs

leganar
Joined
Apr 21, 2020
Messages
3
Reaction score
0
nu imi mergea sa downloadez exe ala pt test, am dat restart laptopului si am tot incercat pana am reusit. daca era sa am cod nu ma mai oboseam sa postez aici. am intrat aseara cu cativa prieten sa jucam gun game pt ca este fun, in fine, nu vreti, n-am ce face... am incercat... bafta all
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
450
Reaction score
200
Inainte de toate astept un raspuns sincer .
De cati ani zici ca nu ai mai jucat cs?
 
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top