O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban repeN

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

repennnnn

leganar
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Nick-ul tau :repeN
Profilul tau de steam :https://steamcommunity.com/id/repen1/
Adminul care te-a banat :ceva random frustrat, nu stiu
Ai Prime :da
Motivul pentru care ai primit BAN :nu stiu
Data si Ora banului :29 12.20
Vreau sa precizez ca am filmari cu toate fazele care au fost "suspecte" , ca sa nu fie dubii pentru stafful plin de roboti. Sunteti goldnova si v a credeti cineva
 
Joined
May 19, 2022
Messages
413
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Eu iti dau CONTRA doar pentru atitudine, puteai face frumusel cererea si sa scrii la motiv "nu stiu motivul" nu sa vi sa vorbesti de frustrare, si despre staff ul plin de roboti, aici esti pe un server comunitar, nu pe faceit la lvl 10 sau la major unde sunt doar admini "profesionisti" . Nu ti convine de staff ul plin de roboti si incompetenti, puteai face o cerere admin, 2 minute dura. Zi frumoasa.
 

repennnnn

leganar
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Eu iti dau CONTRA doar pentru atitudine, puteai face frumusel cererea si sa scrii la motiv "nu stiu motivul" nu sa vi sa vorbesti de frustrare, si despre staff ul plin de roboti, aici esti pe un server comunitar, nu pe faceit la lvl 10 sau la major unde sunt doar admini "profesionisti" . Nu ti convine de staff ul plin de roboti si incompetenti, puteai face o cerere admin, 2 minute dura. Zi frumoasa.
Motivul chiar nu exista, cand incerc sa intru pe server de fiecare data motiul este "kicked" , nu s a precizat nimic, pot sa vorbesc in felul acesta frustrat daca eu primesc ban din frustrarea altora :ROFLMAO:
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Contra unban, nu ai merita unban chiar daca nu ai nimic pentru ca nu avem nevoie de oameni ca tine pe sv.
 

repennnnn

leganar
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Contra unban, nu ai merita unban chiar daca nu ai nimic pentru ca nu avem nevoie de oameni ca tine pe sv.
Bine ca aveti nevoie pe oameni care dau ban aiurea la playeri, si dupa cand vine cineva si chiar face o cerere de unban unde isi exprima si problema, gata nu aveti nevoie de oamen i ca si mine pe server. Nici nu am avut un comportament urat pe server, nu am vorbit chiar deloc, da mna nu conteaza, bine ca il aveti pe ionutzu pe server care e lvl 1 pe faceit si da ban din burta fara nici o dovada 😂😂😂😂
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Bine ca aveti nevoie pe oameni care dau ban aiurea la playeri, si dupa cand vine cineva si chiar face o cerere de unban unde isi exprima si problema, gata nu aveti nevoie de oamen i ca si mine pe server. Nici nu am avut un comportament urat pe server, nu am vorbit chiar deloc, da mna nu conteaza, bine ca il aveti pe ionutzu pe server care e lvl 1 pe faceit si da ban din burta fara nici o dovada 😂😂😂😂
Adminul are la dispozitie 48 de ore sa puna dovezile deci te rog frumos asteapta si nu mai da atatea reply uri.
 
Joined
Apr 12, 2023
Messages
99
Reaction score
34
{CONTRA UNBAN} Dupa comportamentul pe care il prezinti pe forum esti un om toxic ... puteai pur si simplu sa intri pe panel sa vezi de la cine ai primit ban/pentru ce si ora exacta
 
Joined
Feb 3, 2023
Messages
125
Reaction score
57
Bine ca aveti nevoie pe oameni care dau ban aiurea la playeri, si dupa cand vine cineva si chiar face o cerere de unban unde isi exprima si problema, gata nu aveti nevoie de oamen i ca si mine pe server. Nici nu am avut un comportament urat pe server, nu am vorbit chiar deloc, da mna nu conteaza, bine ca il aveti pe ionutzu pe server care e lvl 1 pe faceit si da ban din burta fara nici o dovada 😂😂😂😂
Nu am mai jucat faceit din 2021 cred, verifică si tu mai bine daca verifici cand au fost ultimele meciuri, si stai linistit ca acum incarc dovada gameplay pe Youtube.
 
Joined
Jul 13, 2022
Messages
280
Reaction score
112
Location
Suceava
Contra,1.4k ore si level 10 pe faceit e prea putin,nu ma incalzeste cu absolut nimic ca ai pus tu filmare,ai wall,joci prea bine jocul asta asa ca nu are rost sa stai la noi pe server +limbaju,admini nu s jucaria ta,tinand ca ai poza cu ,,trapperi" poti dansa uk drip cu ban la noi pe server.Lasa superioritatea daca vrei sa mai joci pe comunitare.Prima data nu ti cumpara conturi ca dupa sa te dai ,,bun" la 2004 elo
 

repennnnn

leganar
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Contra,1.4k ore si level 10 pe faceit e prea putin,nu ma incalzeste cu absolut nimic ca ai pus tu filmare,ai wall,joci prea bine jocul asta asa ca nu are rost sa stai la noi pe server +limbaju,admini nu s jucaria ta,tinand ca ai poza cu ,,trapperi" poti dansa uk drip cu ban la noi pe server.Lasa superioritatea daca vrei sa mai joci pe comunitare.Prima data nu ti cumpara conturi ca dupa sa te dai ,,bun" la 2004 elo
1. Dovada ca am wall? Nu aveti, am lasat dovada mea ca nu am
2. ce treaba are ca ascult trap? ken carson nu are nici o treaba cu uk, stay mad
3. ai poza cu cv femeie random pe discord, de 10 ori mai rau decat poza mea pe steam, inca o data, stay mad
4. Ce treaba are cate ore am? Iti e ciuda ca ai mii de ore si sute de meciuri pe faceit si tot 1500 ai? Pot sa dovedesc ca eu am meciurile jucate pe faceit cu zeci de clip uri si flimari, dar nu am sa dovedesc la frustrati
5. nu incerca sa imi dai ego, ca si la ceilalti care au mai facut post uri, ca cica nu au ajuns la pro play in ro etc. Vezi ca esti lvl 7 pe faceit dupa rework =)))))))))), si daca chiar ar fii cineva in pro pe romania, ar fii blocati ca 80% din proplayerii romani care au avut cariera esuata la nexus si cam atat
Postul tau a fost doar un comment frustrat la faptul ca v am facut roboti.
nu cred ca am sa iau unban pe sv, dar inca o data stay mad
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top