O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban / reclamatie freestyle.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

savafut99

banned
Reaction score
0
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Breezy
Ip-ul: 7*.1*5.1*9.18*
Steam ID: STEAM_0:0:223414594
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 19:15
Harta (pe care s-a produs incidentul): nu stiu exact cum se numeste
Admini online (care erau pe server in acel moment): freestyle, visinel
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): freeestyle
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): nu stiu???
Dovada (in cazul unui abuz):
Salut, mi-a fost cerut test wargods de catre visinel sau cv genu. Ok. L-am dat, il aveti aici: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2116663 Dupa ce s-a uitat la el, mi-a spus ca pot juca Dupa freestyle m-a pus iar spec l-am intrebat de ce si mi-a zis sa-i dau CFG-ul meu. ????????????? Aici un link cu dovada:

Cifre

sinners.laleagane.ro
Reaction score
30
Te astept cu un user decent , daca tot vrei sa te iau in serios .

rilecs

leganar
Reaction score
2
E ULTIMA DATA CAND MAI DAU IN COMENT PE FORUMUL ASTA !
fratic , nu-mi sta in caracter sa vorbesc asa , dar nici nu-mi pare rau : sa moara mama , joc de cel putin 15 ani cs , de cel putin 10 ani pe forumuri de cs , dar e prima data cand nu mai suport sa vad asa ceva . ca jucator si nu foarte activ in ultima perioada , imi permit sa fac un comentariu aici , chiar daca nu am dreptul ( dati-mi ban , ma doare-n **** , daca as avea vreodata intentia sa revin , as putea-o face cu alt ip/cont//user mortii mei ) .
CIFRE , esti ridicol , s-au pisat aia de la ******* pe serverul tau in conditiile in care acum 2-3-4 ani aveai cel mai bun server de gungame din tara. de ce ? eu sunt jucator , nu sunt in masura sa-ti zic concret de ce , dar imi pot da cu pareerea : nu exagerez cand zic ca jumatate din cererile de unban sunt justificate si cu atat mai mult cu exagerez ca cererile de unban justificate sunt impotriva lui freestyle ( n-am nimic cu analfabetul , desi a incercat-o si cu mine de multe ori ) , dar e strigator la cer sa o arzi asa cu jucatorii. daca nu cumva omul doneaza pentru tot hostul laleagane , nu va niciun motiv sa il protejezi atat. cu atat mai mult ca desi jucatorii care fac cereri de unban sau reclamatii sunt indreptatiti de dovezi concrete , nu de vorbe la modul " daca nu-mi dai cfg-ul , ai cod , iti dau ba "
AM INCEPUT SA SCRIU MIZERIA STA DE POST IN SPERANTA CA-MI VOI DUCE IDEEA PANA LA CAPAT , DAR CU CAT SCRIU MAI MULT , CU ATAT MA MAI MAI MULT NERVII.
N-ARE ROST SA INTRU IN DETALII GEN AI AJUNS SA BAGI BOTI PE SERVER PENTRU POPULARIZARE SI MORTII MEI SAU CA SLUGA ASTA DE OM DA BAN LA UNII DINTRE CEI MAI BUNI SI RELEVANTI JUCATORI DE PE SERVER , DOAR PENTRU MOTIVUL CA ARE EL GRAD MARE SI CA E INCOMPETENT SA CITEASCA UN TEST WG.
TERMIN CU ASTA : BULANGIULE , FREESTYLE , DACA AI VREO PROBLEMA CU CE AM ZIS , DA-MI PM CU NUMELE DE PE FACEBOOK SAU DA-MI PM SI ITI DAU EU CONTUL MEU SI SA MOARA BAIATUL MEU ADELIN DACA MARAI CEVA PE FACEBOOK , VIN PERSONAL CAN D SE TERMINA CARANTINA SI ITI BAG TASTATURA IN CUR PISA-M-AS PE TINE DE BULANGIU BATRAN , COARDA IEFTINA CE ESTI !
mentionez faptul ca desi sunt membru laleagane de peste 10 ani si am avut admin pe cele mai mari servere ale comunitatii , este prima data cand folosesc asa un limbaj ( nu stiu de ce mentionez , pentru ca , repet , ma doare-n **** daca imi dati ban pe forum ) .
MIZERIA ASTA DE OM NU ARE CE CAUTA CA ADMIN PE ABSOLUT NICIUN SERVER !
SLUGOIULE , DACA AI CEVA SA IMI ZICI , ZI-MI IN PM PENTRU A NU VORBI SI MAI URAT , COARDA IMPERIALA. DA-MI PM CU FACEBOOK-UL TAU SAU DA-MI PM CA AI VAZUT MESAJUL SI CA VREI SA MA TRAGI DE URECHI SI TI-L TAU EU PE AL MEU , PIZDO

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6