O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Razvan

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Salut, tu esti suspectat de wall/monitor de mai mult timp de mai multi admini, da nu asta e important.
Prima poza cum iti spun ti e si lui beny sa stati de acum incolo la acceasi echipa
A doua poza cu scorulul tau de la finalul mapei unde v am spus sa stati impreuna dupa 19 runde.
A treia poza cum tu erai la o echipa ,iar prieteni tai erau la cealalta beny si originall
a patra si a cincea poza cum s au mutat si ei la t dupa o runda ( le ai reamintit ca trb sa stati la aceeasi echipa)
A sasea poza cu scorulul tau dupa 10 runde pe dust 2 care nu are nici o asemanare cu scorul de pe cealalta mapa.
si mai trb sa fie ceva nu mai ca nvidia face figuri originall dupa ce murea se punea la spec ( asta poate confirma si Gabi/Arrow)
 

Attachments

  • razvan 1.png
    razvan 1.png
    1.7 MB · Views: 5
  • razvan 2.png
    razvan 2.png
    1.3 MB · Views: 5
  • razvan 3.png
    razvan 3.png
    1.3 MB · Views: 4
  • razvan 4.png
    razvan 4.png
    1.2 MB · Views: 5
  • razvan 5.png
    razvan 5.png
    1.2 MB · Views: 6
  • razvan 6.png
    razvan 6.png
    1 MB · Views: 7

TNS

leganar
Joined
Jan 9, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Age
29
Deci sa inteleg mai pe scurt din cauza unui scor bun dintr un meci pot fi banat.
Personal nu mi se par niste dovezi plauzibile,in poza a 4 a fiind inceputul meciului chiar warmap si doar ce se conectasera!
Pe de alta parte nu cred ca toata lumea joaca bine meci dupa meci.
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Da, numai ca la tine nu existau meciuri proaste, deoarece cand erai pe sv u@ nostru era plin de "de ce nu il verificati pe razvan"/ "de cate ori mai trebuie sa dau sa il verificati"/"razvan?" si altele. De aia ai si luat top kills ca ai avut meciuri "proaste"
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Asa zise meciuri proaste nu cred ca aduceau aceste rezultate la killuri
 

Attachments

  • razvan7.png
    razvan7.png
    6.4 KB · Views: 7
  • razvan8.png
    razvan8.png
    6.2 KB · Views: 6

TNS

leganar
Joined
Jan 9, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Age
29
Daca dupa aceste screenshout uri tu consideri ca iti poti da seama ca eu fac monitor sau am wall inseamna ca nu stii cum functioneaza functia de staff.
Cand m ai banat pe motiv de monitor tu inseamna ca automat ar trebuii sa ai filmari cu noi facand acest lucru.
Nici eu nici tu nu putem dovedi ca am facut monitor asa ca conform celor spuse mai sus tu crezi ca daca sunt top 10 respectiv top 4 server kills sunt suspect de wall sau ca fac monitor.Josnic!!
Astept parerea altor membrii staff,de preferat cu grad mai superior.
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Daca tu zici ca nu ai facut monitor de ce cei doi prieteni de ai tai erau la echipe diferite fata de tine si nu jucau cu tine in echipa amo toate meciurile?nu am ss ca nu m am gandit ca un player la 1500 si ceva de ore are nevoie sa triseze la un joc
 
Joined
May 19, 2022
Messages
413
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Inafara de chestia ca eram spec si el a zis ca ala, tu si mai unul sunteti suspecti iar apoi i am zis lui Radu sa i de a kick aluia ce era la spec si suspect pt el din cauza ca se tot muta cand murea ba la spec ba la echipa, altceva nu am. Eu am crezut ca are filmari, asa am inteles, nu ma pot pronunta atat timp cat nu sunt dovezi cat de cat clare. Si v-as ruga pe toti sa nu mai facem free chat aici sau sa ne incepem a lua cu cat de buni sau rai suntem la joc si alte porcarii, dovezile sunt puse, daca mai sunt se vor uploada si sa lasam si pe altii din staff sa si exprime parerea, multumesc!
 

TNS

leganar
Joined
Jan 9, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Age
29
Dupa mutarea lui Original la spec acesta si a luat kick iar acesta nu a mai intrat pe server in 15-20 min, asta dovedind ca era afk si nu facem monitor.
Scuzati freechatul.
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Ultimul reply pe care o sa il dau si dupa astept raspunsul staff ului ,daca am gresit imi asum warn ul.De unde ai aceasta informatie inafara de cazul in care comunicati si v a spus ca o sa stea afk.(scuze pt deranj)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top