O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Rares

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Rares1337

leganar
Joined
Sep 17, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Nick-ul tau:Rares (europa.laleagane)
Adminul care te-a banat: KaSe'S#8618
Steam id-ul tau: https://steamcommuni
Motivul pentru sare ai luat ban: wallhack
Snapshot:
1676482979977.png
 
Joined
Feb 17, 2019
Messages
199
Reaction score
25
Age
22
Location
Oradea
BANUL L-AI LUAT PE MOTIVUL CA M-AM RUGAT DE TINE SA INTRI DISCORD LA VERIFICARE,TI-AM DAT UN TERMEN SA INTRI DISOCRD DE 3 MINUTE IN CARE TU NU MAI BAGAT IN SEAMA !
PE MOTIVUL CA TU NU AI DISCORD-UL ,,DUPA CE AI LUAT BAN AI INTRAT DISCORD TI-AM DAT SI LINKUL CA AI ZIS CA NU AI DISOCRD-UL DA CHIAR TU AI ZIS CA AI MAI FACUT VERIFICAT !
AVAND IN VEDERE REGULAMENTUL SV REFUZUL DE VERIFICARE DE CANTRI UN ADMIN,MANAGER,OWNER,SE PEDEPSESTE CU BAN PERMANENT !
ORICE BAN DAT DE MINE GRESIT IMI VOI ASUMA SI VOI RASPUNDE PENTRU BAN-UL DAT,MULTUMESC DE INTELEGERE.ASTEPT PAREREA COLEGILOR MEI !


Counter-strike  Global Offensive Screenshot 2023.02.15 - 19.20.25.43.png
 

Attachments

  • Counter-strike  Global Offensive Screenshot 2023.02.15 - 19.22.42.00.png
    Counter-strike Global Offensive Screenshot 2023.02.15 - 19.22.42.00.png
    1.3 MB · Views: 29

Rares1337

leganar
Joined
Sep 17, 2022
Messages
3
Reaction score
0
scuze ca derajez dar nu a fost nici un link de discord pe chat, sa nu mai zic ca am stat sa intru pe forum sa dau log in pe un cont de acum 3-4 luni sa intru pe discordul laleagane si dupa pe discordul de la europa.
In care mi-a fost spus sa fac cerere unban unde tu imi zici ca ai trimis link de la discord cu un ss fara absolut nici un link
 

DisTraTuL

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 5, 2012
Messages
2,898
Reaction score
220
Location
Ramnicu Sarat
Website
sourcebans.ro
Kases, sa nu uitam ca daca scrii in chat link cu adresa https nu apare datorita unui filtru anti reclama. Asa ca scoatem banul baiatului ca nu a vazut linkul (ne mai facem si de cacao punand poze). Il avem sub supraveghere. TC

PS: sa ii faceti o verificare, adica tu Kases. Hotarati voi ce si cum. Daca are windows instalat recent atunci il banam iar.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top