O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

cerere unban prida

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
Nick-ul prida
Ip-ul:
Steam ID:
Data + ora 18
Harta
Admini online cardel
Adminul cardel
Motivul mia dat slay fiindca jucam cu lama iam zis stai linis frate ca joc de o luna si nu e interzis si dupa a scris cu numele meu ca mai bine sug **** decat sa ies exact asta si lam trimis in mortii masii findca nu permit la nimeni sa ma injure fara motiv si am luat ban din cauza limbajului prob e ca nu eu am injurat dar el pe mine si este si admin
Dovada

ADMIN cardel: slay Prida

Prida : ?>

*SPEC* cardel : nu e sv de lame

Prida : veziti de treaba ta frate ca cat joc eu pe sv asta nu ai jucat tu
Prida : Mai bine sug **** decat sa ies (asta nu am scriso eu ci cardel )

Prida : bai cardel vezi ca ramai fara admin duten mortii matii (asta am scriso eu si am luat ban )


Nume: Prida
IP: 79.167.178.48
Motiv: limbaj
Durata banului: 120 minute.
Admin: cardel
Ora si data: 14:49:52, 04 May 2021
Harta: 32_aztecworld
 
Joined
Apr 13, 2019
Messages
141
Reaction score
12
E o mare vrajala i -am spus sa o lase mai usor cu lamele iar el a injurat ca la usa cortului (nu vreau sa jignesc etniile)
Este frustrat de ce este pus sa faca test si ca ar trebui sa aiba"admin ca sa scape de teste "
Ar trebuii sa o itrebe pe mama lui sa vada daca cei 7 anii de acasa sunt valabili pentru el.

Pentru asta ti-ai luat ban de 120 min
 
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
visinel asta tiam ziso dupa ce am luat slay ca joc cu lama si dupa ce ai scris cu nicul meu ca sung pul@ da nu ies
 
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
am fost de fata cand ia dat slay si cand ia zis sa se duca p alt sv sa joace lama .
frate uite ce zice ca cica am inceput sa injur cand mia zis sa las lama prob e ca nu mia zis sa lasa lama dar mia dat slay zii si tu ceva salveaza situatia fiindca nu o sa dau de capat cu ei
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
450
Reaction score
200
O sa verific maine in logs si revin.
Sunt curios de acuzatiile aduse legat de execclient.
Tot odata va rog sa incetati cu impusul unui stil de joc , cat timp exista un regulament care spune clar ce e voie si ce nu.
E free game !!!
E ULTIMULT AVERTISMENT VERBAL LEGAT DE ACESTE ABUZURI .
 
Last edited:

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
450
Reaction score
200
L 05/04/2021 - 14:45:42: "cardel<2148><STEAM_0:1:103101068><SPECTATOR>" say "incepem sa ne suparam"
L 05/04/2021 - 14:47:17: "cardel<2148><STEAM_0:1:103101068><SPECTATOR>" say "nu e sv de lame"
L 05/04/2021 - 14:47:40: "cardel<2148><STEAM_0:1:103101068><>" triggered "amx_tsay" (text "daca vrei lame cauta alt sv") (color "white")
L 05/04/2021 - 14:47:41: "IoNuT<2226><STEAM_0:0:527392950><SPECTATOR>" say "cn a zis?"
L 05/04/2021 - 14:48:03: "Prida<2134><STEAM_0:0:116693049><CT>" say "veziti de treaba ta frate ca cat joc eu pe sv asta nu ai jucat tu"
L 05/04/2021 - 14:48:38: ADMIN cardel: amx_execclient Prida " say da mai bn sug **** decat sa ies"
L 05/04/2021 - 14:48:38: "Prida<2134><STEAM_0:0:116693049><CT>" say "da mai bn sug **** decat sa ies" (dead)
L 05/04/2021 - 14:49:14: "Prida<2134><STEAM_0:0:116693049><CT>" say "bai cardel vezi ca ramai fara admin duten mortii matii"
L 05/04/2021 - 14:49:52: ADMIN cardel: ban Prida for 120 minutes (Reason: limbaj)
Cam asta e realitatea .
Acum astept explicatii si comentarii .
 
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
Mia dat slay si mia zis sa ma duc pe alt server sa hoc cu lama nu iam spus ca de cand joc eu nu joci tu si dupa a scris el cu numele meu precum scriu eu ca mai bine sug **** decat sa ies afica as putea sa spun eu asa ceva ca mai bine sug **** hai sa fim realisti se vede cine e de vina in situatia asta
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
450
Reaction score
200
Eu sper si ar fi corect sa ramana fara admin
Deciziile au fost luate deja conform regulamentului si gravitatii.
Nu e nevoie sa reproduci aceleasi discutii , pt ca am citit tot.
 
Joined
Apr 13, 2019
Messages
141
Reaction score
12
Deci sa incepem cu inceputul pentru ca asa trebuie; Acest player a fost pus sa faca testul wg putin mai devreme
l-am pus spec devreo 2 ori ca nu vroia dupa care a inceput sa vorbeasca arogant ca el ar trebui sa fie admin ca
sa nu mai faca testul asta, l-am intrebat daca il face a raspuns tot arogant .A stat spectator pana s-a terminat testul
cand a terminat testul a dat link eu m-am uitat la test dupa care ce sa vezi el era intrat la joc fara niciun accept de la nimeni
initial am crezut ca a iesit dar el juca de unde si "incepem sa ne suparam"/slay da m-am suparat ca nu a asteptat confirmarea cum asteapta
toti playerii eu nu cred ca el are un regim special.Daca era spectator nu ar mai fi avut loc aceasta discutie.Vezi in log discutia de mai devreme putin ca sa te convingi.
Discutia despre intrarea lui fara accept trebuia sa continue dar s-a schimbat harta i-ar dupa ce m-a injurat nu am mai rezistat si am recurs la ban 120 min.
Tot acest player a fost banat de Freaka pt aliasuri dupa ce i-a facut Freka testul am incercat si eu a zis ca face dar a iesit , l-a pus
Victor sa faca testul si a IESIT nu l-a dat afaca lagul de fapt am postat ss cu iesirea lui de pe server.
Daca ar fi fost inerzis (banat) pentru asta nu ar mai fi avut loc discutia asta si nici balacareala asta nici pe server si nici pe forum
Si asa e poate s-a simtit jignit dar nu l-am injurat si nici un caz de maicasa .
Si cand i-am zis ca e moarta mama tot cu aroganta a raspuns "sa fie sanatoasa"
Atunci a intervenit si Victor si i-a spus sa termine poate, confirma Victor.
Deci asta e Playerul pentru care se face atat tatam
Acum ai un player dar cred ca ai pirdut un admin.
 
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
Revin doar daca te intereseaza te poti uita la pozele astea 3

eu team vazut fr pe server am si admin acolo as fi putea sati fac si eu ce miai facut tu mie dar vezi ca nu am vrut dar macar nu spune ca sunt eu de vina cu cv eu tiam dat testul si miam vazut de joc si poza care ai postato nu are nici un sens uite cate ore am jucat in ultimele 2 saptamini pe indungi si uitate cate am pe lalleagane asa ca chiar cred canu are nici un sens poza pusa de tine !
 
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
adica dacca sunt admin pe alt server nu e voie pe altul ca nu inteleg sunt si pe indungi si pe alandala pe mai multe nush undei porb ta
 
Joined
Nov 14, 2020
Messages
30
Reaction score
6
Location
atena
Deci sa incepem cu inceputul pentru ca asa trebuie; Acest player a fost pus sa faca testul wg putin mai devreme
l-am pus spec devreo 2 ori ca nu vroia dupa care a inceput sa vorbeasca arogant ca el ar trebui sa fie admin ca
sa nu mai faca testul asta, l-am intrebat daca il face a raspuns tot arogant .A stat spectator pana s-a terminat testul
cand a terminat testul a dat link eu m-am uitat la test dupa care ce sa vezi el era intrat la joc fara niciun accept de la nimeni
initial am crezut ca a iesit dar el juca de unde si "incepem sa ne suparam"/slay da m-am suparat ca nu a asteptat confirmarea cum asteapta
toti playerii eu nu cred ca el are un regim special.Daca era spectator nu ar mai fi avut loc aceasta discutie.Vezi in log discutia de mai devreme putin ca sa te convingi.
Discutia despre intrarea lui fara accept trebuia sa continue dar s-a schimbat harta i-ar dupa ce m-a injurat nu am mai rezistat si am recurs la ban 120 min.
Tot acest player a fost banat de Freaka pt aliasuri dupa ce i-a facut Freka testul am incercat si eu a zis ca face dar a iesit , l-a pus
Victor sa faca testul si a IESIT nu l-a dat afaca lagul de fapt am postat ss cu iesirea lui de pe server.
Daca ar fi fost inerzis (banat) pentru asta nu ar mai fi avut loc discutia asta si nici balacareala asta nici pe server si nici pe forum
Si asa e poate s-a simtit jignit dar nu l-am injurat si nici un caz de maicasa .
Si cand i-am zis ca e moarta mama tot cu aroganta a raspuns "sa fie sanatoasa"
Atunci a intervenit si Victor si i-a spus sa termine poate, confirma Victor.
Deci asta e Playerul pentru care se face atat tatam
Acum ai un player dar cred ca ai pirdut un admin.
bai frate cate minciuni pentru un acces vrei sai dau eu 20 euro lui cifre sa te faca admin la loc lasa minciunile si nu te mai plinge
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
450
Reaction score
200
Si eu probabil dupa atatea teste facute doar in decurs de 7 zile , m-as simti nedreptatit .
Daca ma mai si executa cineva sa injur , normal ca iau foc.
Va rog sa incetati cu copilariile.
Suntem adulti si e cazul sa tratam acest joc ca pe un joc.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top