O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban peste

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

pejtele

leganar
Joined
Sep 26, 2020
Messages
9
Reaction score
1
Age
26
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): peste
Ip-ul: 86.106.125.61
Steam ID: STEAM_0:0:206272778
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): acum 5 min
Harta (pe care s-a produs incidentul): gg_dusty
Admini online (care erau pe server in acel moment): erau mai multi
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): nu stiu
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): nu-mi arata
Dovada (in cazul unui abuz):
Edit:

Și cu he-ul dau headshot :)))))
 
Last edited:

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
Verific cand ajung acasa de la munca si revin.
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
[05:41:41][gg_fy_new_pool_day] Sinners.LaLeagane.Ro ~ Gungame/ banned VAL_INFINITUL!!! (0 mins) (IP: 86.105.95.224) (Reason: [Cheat Detected] Delete cheat c)
[19:09:32][gg_dusty] Sinners.LaLeagane.Ro ~ Gungame/ banned peste (0 mins) (IP: 86.106.125.61) (Reason: Leis [#3] Detected)
[22:17:05][fy_deposit_sinners] Sinners.LaLeagane.Ro ~ Gungame/ banned Sinners.LLG [1] (0 mins) (IP: 94.52.16.5) (Reason: Leis [#4] Detected)
[22:59:21][cs_bloodstrike] Sinners.LaLeagane.Ro ~ Gungame/ banned Radu_Andrei (0 mins) (IP: 94.53.148.159) (Reason: [Cheat Detected] Delete cheat c)

Te regasesti printre norocosii zilei .
Cum justifici detectia serverului dupa ultimul update in modulele de anti cheat?
 

pejtele

leganar
Joined
Sep 26, 2020
Messages
9
Reaction score
1
Age
26
N-am ce să justific...nici măcar nu știu ce înseamnă...m-am uitat pe net să văd ce înseamnă dar nu prea sunt lămurit. Nici nu prea găsești mare lucru.
Cum se face că abia când am ajuns la cuțit și încă vreo 5-6 runde înainte jucate pe server nu am fost detectat !?
Nu știu ce tentativa de anticheat folosiți, că doar am jucat pe atâtea servere cu anticheat fara probleme.
Măcar să-mi spuneți ce înseamnă Leis [#3] Detected, cu ce mă ajută și mai ales cum sa fac sa scap de el.
Mai îmi apare și YourPhone.exe in testul wg. Și pt. asta am fost luat la rost că vezi domne' e cod...neavând nicio treabă cu vreun cheat.
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
Acest cod exista de pe vremea cand jucai pe celalalt sv pe care l-am detinut , cand nu erai un zeu .
Mereu m-am intrebat cum de te-ai perfectionat asa de brusc in gungame .

Detectia a facut-o sv imediat dupa update-urile facute de mine aseara, updateuri de luna asta.
Tentative de anticheat zici?
Probabil ar trebui sa se lase de scripting tantalaii care ofera la ora actuala updateuri la serverele de 1.6 (rehlds , reunion si cateva module inteligente care bat la fundulet testul WG) .
Dar nu stiu de ce iti explic tie detalii tehnice , cand tehnic vorbind nu vei intelege nimic.
Ceea ce am in server e recomandat si de firmele de host , si unele chiar oferite de ei.
Nu am nimic cu tine , dar am mai multa incredere in aceste tentative de anticheat decat in ce spui tu.
O seara buna .
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top