O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban pain

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

parchinsan

leganar
Reaction score
0
Nick : pain
IP : 94.176.149.26
SteamID : STEAM_0:1:221836287
Data : 22.04.2021
Adminul care te-a banat : stil cfg
Motiv : no verificare. Trebuie neaparat sa imi intre in pc si sa imi descarce o gramada de programe ? nu stiu daca pot fii keyloggere sau alti virusi. Robert sa uitat la cfg-ul meu, nu inteleg de ce as avea coduri. Mi a cerut si wg si a fost curat.
Dovadă :

Reaction score
17
Salut shojin(pain, iacupaine) sau cum te mai numesti ! Vreau sa sti caci ti s-a cerut wg apoi sunt multi de tine ( spun ca nu este destul wg.ul ), t`i s-a cerut verificare amanuntita in pc , dar ai refuzat si prima data si a 2 a oara , azi ai acceptat verificarea , pana la un momant dat , cand ai inceput sa spui ca nu vrei sa se intre cu programul respectiv , nu vrei cu nu mai stiu ce ... Fondatorii vor lua o deciez in privinta ta daca vei mai juca aici sau nu !!!

SeNNNziTivEE

leganar
Reaction score
28
Wargods-ul se poate pacali foarte usor! Daca vrei sa ti se faca verificare in pc si esti curat o sa primesti unban,daca nu ramai cu ban.

parchinsan

leganar
Reaction score
0
a descarcat Robert o gramade de programe, crezi ca e usor de acceptat sa intre cineva la tine in pc si sa faca asta ?

N-Dubz

leganar
Reaction score
163
Acele programe descărcate nu sunt keyloggere sau virusi.
Ele afiseaza toate programele accesate de tine de la instalarea win si pana in prezent. Respectivul se uita doar daca ai accesat coduri nimic altceva (nu conturi, nu siteuri, nimic personal)
Sunt multe persoane care au fost verificate asa si pot confirma ca nu au avut probleme, deci nu esti prima persoana la care se cere sa i se faca verificare in pc.

Acestea sunt cerintele noastre si prin ele incercam sa tinem serverul cat mai curat. Daca vrei sa le respecti bine , daca nu mai sunt si alte servere care colcaie de "fosti pgl-isti" si te poti juca acolo, nu te tinem cu forta

N-Dubz

leganar
Reaction score
163
Cand te razgandesti stii unde ne gasesti (pe ts3)
Pana nu lasi sa ti se verifice pc ul nu ai dreptul sa intrii.
T.c.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6