O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere Unban MRstefan

• Thread starter TBstefan
  • Start date
  • Views 492
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

RedN1

leganar
Reaction score
69
CONTRA UNBAN

Odata ce un admin te a mutat la o echipa acolo ramai, nu incepi sa faci figuri ca tu vrei acolo tu vrei acolo, scorul era 8-7 deci dupa mine erau echipele echilibrate, nu trb sa te trezesti tu ,,codatu" serverului ca vrei in cealalta echipa.
Nu te a acuzat nimeni de coduri stai linistit la lvl 3 pe faceit n o sa te acuze nimeni
Si daca banul a fost dat pe alt motiv nu vad rostul cererii, te ajuta daca ti se da unban cand mai sunt 20 de minute din el si dupa iti dam ban inapoi 3 zile pt troll ?

daubox

leganar
Reaction score
83
care trecut ala unde va rupeam si ziceati ca am cod :eek:😆
Sa nu uitam ca in trecut, ai un cont cu vac de anul trecut dacă nu ma înșel, sa nu uitam ca fratele tău care joaca de pe același calculator cu tine a luat ban pe server pentru wh, sa nu uitam ca după ce a luat ban pt wh pe server, nu a mai durat mult și a luat și vac

Restu îs detalii, pentru cei care se muta doar la o echipa eu am propus sa se acorde un ban pentru 30 min

TBstefan

guest
Daca nu stii nu vorbii,contul de steam il are si acum fratemiu si joaca cs si acum pe el ca nu are vac pe cs si pe tf2

TBstefan

guest
Pai i sa dat ban degeaba el nu avea cod ca da juca pe acelasi pc cu mine,a dat 3 headshoot-uri cu seringa si si a luat ban pe niste demo uri care nu se vedea niciun aim,dar invidia e mare csf

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back