O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

cerere unban MrDarkko

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

mrdarkko

leganar
Reaction score
0
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): MrDarkko
Ip-ul:188.27.147.138
ds4.php

Steam ID: -
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): ora 22 , 23.02.2021
Harta (pe care s-a produs incidentul): aim_3actpejlucb sau ceva de gen..
Admini online (care erau pe server in acel moment): codel si nu stiu daca l0rd e admin habar n am cine's
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): codel
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): a spus ca am bunnyhop , n am stiut ca nu e permis, eu am scris download cs 1.6 , am stiut de sv vostru , am vrut sa ma joc gg... in ziua de azi esti facut codat si de nu esti, de niste pusti de 10 ani... in fine i-am facut testul pentru cod si m am ales cu 5k min ban,,, chiar daca veti sarii cu gura, tot ce vreau sa zic e: In loc sa gasiti un staff decent va bateti joc de playerii care vor sa joace. putea sa-mi zica prietenasul sa descarc alt cs, dar e un copil penibil, astept si eu dovada codele ca ai buletin..
Dovada (in cazul unui abuz): attach

Fisiere atasate

• ban.png
    ban.png
    789.2 KB · Views: 23

visinel

leganar
Reaction score
4
In primul rand trebuie sa stii sa vorbesti se vede ca esti un copilas cre este frustrat .
In al doilea rand eu cred ca sunt cu mult mai in etate ca tn si am vorbit frumos cu tine fara mistouri.
In al treilea rand sa stii ca nu ai ban decat trei zile ca sa gasesti un cs bun (fara BunnyHop CFG ) sa nu mai ai probleme.
In cazul in care nu ti-ai vazut testul https://laleagane.ro/forum/threads/cerere-unban-mrdarkko.831539/

Cifre

sinners.laleagane.ro
Reaction score
28
Daca nu sti sa reactionezi diplomatic ,e posibil sa primesti raspunsuri acide , pe masura .
Acest pusti de 10 ani , are ani grei in spate .
Si faza ca nu stiai ca nu e permis bhop pe sv ... scuteste-ma !!!
E sv de gungame , nu de bhop .
Cand intri pe sv e mare anuntul in fereastra legat de scripturi.
Banul ramane pe cat timp l-ai primit, sau poate pana ajungi macar sa schimbi cate buletine a schimbat codel.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6