O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban mike varna

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

mikevarna

leganar
Reaction score
0
Nick : mike varna.
IP : 95.76.244.2
SteamID : STEAM_0:0:593985321
Data : 04/05/2021
Adminul care te-a banat : sTar | Donn97
Motiv :interzis
Dovadă :
Doresc si eu demo-ul pe care ai zis ca mi l a facut Mirin . E a 2 a oara cand iau ban pe motiv de coduri cand am fost verificat de 2 ori de deyu si astept si a 3 a verificare de data asta din partea lui Mirin :D

StayDownN

leganar
Reaction score
5
Don sa nu te superi ca imi spun si eu parerea. Dacă tot a facut omu cerere de unban ai putea sa prezinți motivul si amin daca e codat ramane bânat si pa ...dar mi se pare putin aiurea raspunsul tau ....

mikevarna

leganar
Reaction score
0
Stay motivul banului nu e de cod ca am fost verificat de 2 ori in calculator si am zis ca stau si la a 3 a verificare . Motivul e acela ca nu se pot juca playerii de mine cica . Nu e vina mea ca unii playeri sunt incompetenti si nu stiu sa traga . Daca tu vrei sa ai pe server doar roboti e fix problema ta . As dori si parerea mai multor admini in legatura cu asta .

StayDownN

leganar
Reaction score
5
Eu am jucat cu tine . Joci bine dar nu destul de bine încât să nu fiu in stare sa joc cu tine:)) poate ti se va face a 3.a verificare si vedem ce va fi

mikevarna

leganar
Reaction score
0
Eu inca astept . Cs-ul inca il am deschis ca sa nu comenteze nimeni ca vezi doamne ai avut atunci cod bagat in cs .

Donn97

leganar
Reaction score
40
Don sa nu te superi ca imi spun si eu parerea. Dacă tot a facut omu cerere de unban ai putea sa prezinți motivul si amin daca e codat ramane bânat si pa ...dar mi se pare putin aiurea raspunsul tau ....
O sa fie si demo mai tarziu :)

Donn97

leganar
Reaction score
40
Stay motivul banului nu e de cod ca am fost verificat de 2 ori in calculator si am zis ca stau si la a 3 a verificare . Motivul e acela ca nu se pot juca playerii de mine cica . Nu e vina mea ca unii playeri sunt incompetenti si nu stiu sa traga . Daca tu vrei sa ai pe server doar roboti e fix problema ta . As dori si parerea mai multor admini in legatura cu asta .
Motivu e ca nu acceptam codati pe sv la noi :)

mikevarna

leganar
Reaction score
0
Nu o sa fie nici o verificare in pc o sa fie demo aici si atata tot ms fain :)
Pai ti am explicat ca am cs-ul deschis de cand mi am luat ban pe sv , nu am nimic de ascuns . Mai bine zi ca nu vrei sa ti pierzi playerii de pe server ca sunt jucatori buni ei si eu sunt "codat" , acuzandu-ma fara nicio dovada, decat sa mi zici ca nu mi se mai face nicio verificare . As dori si un raspuns din partea lui mDk , vladimir in legatura cu asta :D

N-Dubz

leganar
Reaction score
157
Prea mult tam tam. Intr-o ora se va posta un demo.

Pana atunci va rog sa aveti rabdare sau inchid cererea

1Tap

leganar
Reaction score
31

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6