O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban mike varna.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

1Tap

leganar
Reaction score
31

mikevarna

leganar
Reaction score
0
In primul rand , sper ca stii ca multe flash-uri pe care tu le vezi in demo ul ala eu nu le am luat ca n am cum sa iau flash de la coechipieri
In al doilea rand , nu stiu ce vorbiti tu cu prietenul tau trace aiurea de contul meu ca steam-ul e facut prin family share pentru platforma "Fastcup" daca stii despre ea , dar oricum nu trebuie sa dau nicio explicatie de ce am eu steam nou facut de pe data de 6 martie 2021
In al treilea rand , va las aici o poza : https://www120.zippyshare.com/v/1WHfgGFb/file.html si poate invatati sa nu mai fiti asa invidiosi

Multumesc anticipat de demo :D . Astept si raspunsul altor admini si in acelasi timp sunt deschis oricarei verificari atata timp cat este facuta de un admin

tracereal

leganar
Reaction score
57
Ai cont de steam facut de-o luna de zile cu family sharing ca sa rupi wall-u' pe publice. Si fara Admin ESP si sunt evidente fazele din demo.
Nu stau sa comentez si sa-ti zic fazele din demo ca sunt gramada. Nu esti nici primu' si nici ultimu', stai linistit.
Nu verifici tot timpul, verifici doar daca e om acolo. Daca nu e om de exemplu dupa porti mid, nu te uiti, dar cand e, verifici. Asa ai facut si pe A pe site, te-ai uitat direct lung cand putea sa fie si rampa si tatuaj, sau chiar pe site. Asa ai facut si-n B, n-ai verificat stanga, dreapta, pastila, site, la cutie, la prost, te uiti direct baza CT tu ca aia e. :))
Plus de asta, in demo nu te surprinde nimic si stii pe toata lumea, care unde e si ce face, ca ai incercat sa ascunzi folosind shift-u' sa para ca joci sunet, e altceva.

Nu am putut sa ma abtin sa nu postez din moment ce eu i-am facut demo-ul, sper sa n-am suparat pe nimeni, zi buna.

LE:
De unde apareti ma frate, toti jucatorii cu impresii de fastcup, cu cont de steam cu jocu' share-uit, nici macar cumparat pe el, sa nu luati vac pe contu' "main", ca apare urat. :))

Last edited:

mikevarna

leganar
Reaction score
0
Mi se pare josnic sa ma acuzati de coduri si chestii si dupa sa mi ziceti ca oricum sunt slab si sa ma mai si injurati ca nu stiu daca stiti ca pe demo se vede chat-ul :))))))))

Ti am explicat frumos pentru ce am eu acest cont de steam , vrei sa intelegi bine nu vrei la fel de bine . Repet stau la orice verificare vreti voi ca nu aveti ce sa gasiti si as dori si parerea altor admini ca mie unu imi pareti amuzanti la ce scriati in chat .

mDk -

star.laleagane.ro
Reaction score
120
ts.laleagane.ro sectiunea star vei fi verificat in pc!

N-Dubz

leganar
Reaction score
157
Curat in urma verificarii
Ai primit unban
T.C.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6