O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[CERERE UNBAN] michael

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

weird player

leganar
Joined
Feb 8, 2019
Messages
7
Reaction score
0
imi pare rau sa o spun in mod public, dar aveti cei mai incompetenti admini pe server . va urez o seara buna si vizionare placuta la spectacolul pe care cei 4 admini online (care dadeau info jucatorilor unde sunt si imi dadeau flame) l-au considerat cheating
 
Joined
Mar 7, 2021
Messages
105
Reaction score
19
Age
26
Location
Sibiu, Romania
nu stiu la ce te referi.. dar cred ca se vede destul de bine in video-uri motivul pentru care ai luat ban! si plus de asta esti cam arogant si nu uita ce limbaj ai avut pe server
 

Choop

leganar
Joined
May 15, 2019
Messages
32
Reaction score
4
Age
23
Location
Bucuresti
Contra Unban. Sunt cu ochii pe tine de mult timp, da cumva pe demo urile mele nu greseai niciodata
 

weird player

leganar
Joined
Feb 8, 2019
Messages
7
Reaction score
0
Contra Unban. Sunt cu ochii pe tine de mult timp, da cumva pe demo urile mele nu greseai niciodata
de aici se intelege ca esti contra doar pentru ca nu ai reusit sa imi gasesti nimic. ciudat, si foarte incompetent, dupa cum spuneam.
Ban-ul ramane !
sa inteleg ca nu mai conteaza si parerea altor admini, care poate au ceva experienta in a admina si cunosc movement-ul + gamesense-ul unui jucator cu aprox. 1500 elo si care nu sunt subiectivi cand vine vorba de un player
 

Choop

leganar
Joined
May 15, 2019
Messages
32
Reaction score
4
Age
23
Location
Bucuresti
Am spus ca pe demo-uri nu greseai, nu ca nu te-am vazut avand faze dubioase. Nu-ti mai da atata importanta si nu mai fi asa arogant, ca nu esti nici primul si nici ultimul "smecher" banat. Si iti garantez eu ca nu-ti da nimeni PRO UNBAN. Te-am pupat
 

weird player

leganar
Joined
Feb 8, 2019
Messages
7
Reaction score
0
Am spus ca pe demo-uri nu greseai, nu ca nu te-am vazut avand faze dubioase. Nu-ti mai da atata importanta si nu mai fi asa arogant, ca nu esti nici primul si nici ultimul "smecher" banat. Si iti garantez eu ca nu-ti da nimeni PRO UNBAN. Te-am pupat
din pacate esti off topic si paralel in acelasi timp. nu am facut cererea ca sa vina adminul X sa-si dea cu parerea despre ce amintiri are el cu mine, ci ca sa va dati cu parerea la ce dovezi are isty. nu o sa ma mai obosesc sa mi cobor nivelul, puteti lua ce decizie vreti. mult noroc cu serverul, aveti mare nevoie
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top