O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[Cerere Unban] LordBunny

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

kred

leganar
Joined
May 14, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Vaslui , Romania
✰Nick: LordBunny
✰Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198994791578
✰Steam ID:76561198994791578
✰Adminul care ti-a dat ban: Kaede
✰Motivul pentru care ai luat ban: Wh + Script
✰Data si ora banului: 5.18.2021 , in jurul orei 14:00


P.S.
Bind mwheelup +jump este marele script despre care vorbeste iar cu WallHack-ul ramane la latitudinea voastra , dupa ce urmariti demo-ul .
 

Choop

leganar
Joined
May 15, 2019
Messages
32
Reaction score
4
Age
23
Location
Bucuresti
Eu din demo nu vad nimic dubios, e o singura runda. Daca kaede nu mai are altceva, atunci Pro Unban
 

Kaede

leganar
Joined
Feb 7, 2021
Messages
71
Reaction score
3
Location
Bucurestii de jos
https://gofile.io/d/LFi3CZ ; folosesti script , se vede ca sariturile nu le faci din rotita sau din space (am jucat si eu la randul meu multi ani bhop si surf deci observ) iar la porti la b ai pus tinta pe cel din CT si i ai dat hit prin FULL SMOKE. Am mai auzit si ca trageai prin porti intr o zi. Nu prea cred ca joci tu asa la rank 10 si 40 de ore cate ai. (arata un main ca la orele tale imi cadea arma din mana)
 

kred

leganar
Joined
May 14, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Vaslui , Romania
Unu la mana: daca faceai bhop lafel cum adminezi , nu prea le aveai , sau nu stii ce inseamna script.
Doi la mana: acel "Full Smoke" de care spui tu, avea un gap in colt stanga, lucru care mi-a permis sa il vad pe cel care a sarit de pe short .( daca tu joci pe rezolutie 800 pe low si nu l-ai vazut ,nu e problema mea ) . Pe demo se vede clar ca nu am tras random in smoke dupa el, ci l-am vazut cand a sarit .
Trei la mana : Asta este contul de main . Nu am alt cont de CS:GO . E unicul cont pe care il am . Joc CS 1.6 de copil si GO din 2012 - 2013 (in anul in care a avut release)

P.S.: Daca era oricare alt player , cu ore mai multe sau cont mai vechi , sa inteleg ca nu ar fi primit ban ? Orele de pe cont reprezinta skill-ul cu care joci ? Daca imi iau acum CS 1.6 pe steam si am 2 ore dar va dau cu mapa in cap , rezulta ca am coduri?
Eu propun sa terminam cu OFF-TOPIC-ul . Astept raspunsul adminilor (pro/contra) la cererea de unban, in urma vizionarii demo-ului oferit de tine , iar dupa ce se da T/C astept decizia unui fondator si la reclamatie.
 

Kaede

leganar
Joined
Feb 7, 2021
Messages
71
Reaction score
3
Location
Bucurestii de jos
Prietene am pe putin 40 de banuri date si esti primu care vrea unban , nu stiu ce sa zic despre asta. Fie cum zici tu.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top