O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere Unban KmiLA

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

KmiLAKlauSS

leganar
Reaction score
1
Nick :KmiLA
IP :93.35.164.19
SteamID :
Data : 01.05.2021
Adminul care te-a banat :Baby
Motiv : no ss
Dovadă :

Fisiere atasate

• awp_bycastor320000.jpeg
    awp_bycastor320000.jpeg
    292.9 KB · Views: 19
  • awp_bycastor320001.jpeg
    awp_bycastor320001.jpeg
    308.2 KB · Views: 17
  • awp_bycastor320002.jpeg
    awp_bycastor320002.jpeg
    301.4 KB · Views: 17
Reaction score
17
Banul l-ai primit deoarece , nu ai rapsuns nicicum , ai dat drop la ss si ai intrat in 2 minuute inapoi pe svr ! dupa parerea mea ramai cu banul deoarece ne-ai sfidat , ai dat drop si dupa ai intrat !

KmiLAKlauSS

leganar
Reaction score
1
Nu am cum sa raspund daca pc_ul isi da rr din senin...si asa se explica si drop_ul...
Oricum nu e nici o problema ...imi pare rau ca am pierdut timpul cu voi.

Last edited:

Acktoru

leganar
Reaction score
34
Cand esti intrebat ceva de catre un admin, trebuie sa raspunzi, nu iti iei pauza de tigara sau alte activitati. Daca ai ceva de facut macar zici, sa nu dam ban sau ceva. Am stat dupa tine jumatate de harta, mai mult de 10 minute in care nu ai zis mai nimic. Deodata pc'ul isi i'a restart din senin si tot intri la joc ca si cum nimic nu s'ar fi intamplat. Si eu sunt de aceeasi parere, ramai cu ban.

BaBy2002

leganar
Reaction score
3
Imi pare foarte rau, dar nu pot sa ti dau unban , deoarece te am asteptat 15 minute sa mi dai pozele,nu imi raspundeai pe sv, ai dat drop, si in al doi-lea minut ai intrat din nou pe sv cu acelasi nume, te am asteptat sa vad daca mi dai pozele, tu te jucai. Imi pare rau, ramai banat la noi pe server.

KmiLAKlauSS

leganar
Reaction score
1
Imi pare foarte rau, dar nu pot sa ti dau unban , deoarece te am asteptat 15 minute sa mi dai pozele,nu imi raspundeai pe sv, ai dat drop, si in al doi-lea minut ai intrat din nou pe sv cu acelasi nume, te am asteptat sa vad daca mi dai pozele, tu te jucai. Imi pare rau, ramai banat la noi pe server.
Ai asteptat 15 min pt poze dar in al doilea minut am intrat din nou....e clar ca sunteti niste copii dar oricum nu e nici o problema, raman cu ban si cum am spus : imi pare rau ca ma pierdut timpul cu voi si inca il mai pierd...)))))
AAA....si oricum joc cs de 25 de ani... si am sa joc in continuare ))))

Topic closed daca se poate

N-Dubz

leganar
Reaction score
163
Banul ramane

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6