O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban impossible

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

impossibleee

leganar
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Nick-ul tau: impossible;(
Adminul care te-a banat: s4kal probabil.
IP-ul tau:
188.26.83.220
SteamID: STEAM_0:0:808860140
Motivul pentru care ai luat ban: coduri probabil.
Data si ora banului: 19.03.2024 / 16:10, cv. de genul.
Snapshot: -
Sunt de acord ca o sa primesc un raspuns in maxim 7 zile de la postare: da.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,553
Reaction score
774
Age
30
Location
Bucharest
Pana raspunde s4kal ataseaza toate conturile pe care te ai mai jucat cs2 si csgo. Acest cont este de 4 luni aproximativ, este cont nou. Pe faceit level 8, inseamna ca ai avut si alt cont in trecut, acesta fiind ori smurf ori joci cu cod. In orice caz nu poti juca de pe el, cont nou si rupi tot, nu este acceptat nicaieri
 

impossibleee

leganar
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
1
A innebunit lumea in mai multe conturi, ma joc cu cod pe publice si pe faceit am KD 1.63? sau ma joc cu cod si pe Faceit? :)) Nu exista mai multe conturi. Exista contul pe care ma joc CS si care este banat si mai am un cont " https://steamcommunity.com/profiles/76561199090090966 " pe care banuiesc ca la un simplu search il putea gasi oricine, care are aproximativ tot atatea ore dar de pe care nu ma joc pentru ca nu ii pot face verify pe Faceit :) avand deja un cont. Le-am raspuns tuturor adminilor, chiar daca au inceput cu suferinte si cu amenintari cum a facut Crevet3, ba mai mult am fost dispus sa intru pe discord sa dau partajare la joc sau sa intre oricine vrea la mine in PC sa verifice daca am sau nu coduri, aparent solutia cea mai usoara a fost sa imi dea ban, super administrare. :)
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,553
Reaction score
774
Age
30
Location
Bucharest
A innebunit lumea in mai multe conturi, ma joc cu cod pe publice si pe faceit am KD 1.63? sau ma joc cu cod si pe Faceit? :)) Nu exista mai multe conturi. Exista contul pe care ma joc CS si care este banat si mai am un cont " https://steamcommunity.com/profiles/76561199090090966 " pe care banuiesc ca la un simplu search il putea gasi oricine, care are aproximativ tot atatea ore dar de pe care nu ma joc pentru ca nu ii pot face verify pe Faceit :) avand deja un cont. Le-am raspuns tuturor adminilor, chiar daca au inceput cu suferinte si cu amenintari cum a facut Crevet3, ba mai mult am fost dispus sa intru pe discord sa dau partajare la joc sau sa intre oricine vrea la mine in PC sa verifice daca am sau nu coduri, aparent solutia cea mai usoara a fost sa imi dea ban, super administrare. :)
Daca tot vorbesti la modul asta cu arogante si alte cele eu vorbindu-ti frumos atunci cauta-ti alt server.
Indiferent daca vreodata esti vinovat sau nu, trebuie sa-ti masori cuvintele cand un om iti vorbeste frumos. Asa cum observi ti-am vorbit frumos fata de modul tau de discutie, aici fac referire ce vorbim noi, nu ce ai facut pe server.
Pentru cunostintele tale nu te-am acuzat de cod, ti am oferit 2 optiuni care reies din analiza contului tau, daca te acuzam nu mai erau 2 optiuni.

Cauta alt server unde sa se administreze mai bine si sa fii acceptat un cont cu 4 luni vechime si contul main avand vac de 1130 zile(aproximativ 3 ani) adica intre cele 2 conturi ai pauza 3 ani si te-ai apucat acum si rupi in doua fara sa ai vreun alt cont. Lasa sa analizam noi gresit si sa administram ca in modul asta al nostru suntem inca unde suntem dupa 7 ani.

PS: Daca tot ai k/d 1.63 pe cont de 4 luni si cele de mai sus mentionate inseamna ca peste 1-2 ani te vedem la turnee, o sa tin un popcorn de o parte pentru tine din respect.


Seara buna
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top