O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Hallawy

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Reaction score
0
Alea nu sunt coduri, cred ca apar de la noua interfata a cs-ului, uitati va pe wargod si la alte teste, apar si la altii...doar ce intrasem sa vad daca este vreo diferenta de la ultimul update al jocului din data de 29.11, eu ce am apucat sa observ este ca fov ul seamana cu cel de la cs2 si acum ruleaza bine jocul in 1920x1080 in 240hz sau mai sus

Reaction score
0
Fa update la ultima versiune si fa wargod sa vezi..de acolo sunt, wg ul este albastru , n am jucat niciodata cu cod , Vfac ma stie de ani buni, astept raspunsul unui fondator, tu 1gl mi ai dat destroy la wg albastru si nici nu te ai uitat acum sa vezi ca au si altii, nu stau sa ma cert cu tine

Reaction score
0
N are cum sa fie de la ultimul update toate dll'uirle alea ca eu nu le am sau altcineva
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2787054 , uite asa arata la versiunea beta selectata din librarie > click dreapta cs > proprietati > betas, daca il lasi pe none, cum e si normal, o sa ai noua interfata a jocului inclusiv acele dll-uri care mi au aparut mie acolo, testeaza sa vezi, nu sunt coduri, este de la ultimul update

Reaction score
5
Salutare, să fiu sincer, dacă wg-ul este albastru și acele DLL-uri nu sunt detectate ca cheats, nu văd rostul banului, da am înțeles, tre să ai 32 dll-uri cum e normal în cs, nu am testat varianta nouă de cs la wg sa vad cum apare , încă joc pe beta pt ca e mai ok, dar posibil sa fie și de la update-ul ala pentru ca au modificat interfața și alte chestii, daca wg-ul este albastru părerea mea e ca e ok…. Dacă are ceva cheats deși Ma îndoiesc …. Se minte singur pe el, pentru ca la un moment dat orice jucător este prins. Eu sunt de părere ca își merită unban , în momentul de față pe server sunt jucători care chiar umblă cu prostioare prin cs, ăia sunt niște probleme pt sv…. Nu oamenii care au wg albastru. Deci in concluzie Pro Unban

Vfac

leganar
Reaction score
185
Hallawy : https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2786443 - asta e de la 1g
1g : https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2792820 - si-a facut singur wg cu toate update-urile facut la zi pe none , beta si pe 25 anniversary.
Sunt prea multe dll-uri cu Unknown.
Si apropo bwin am testat eu varianta noua (none) la wg si tot DLLS/Executables/Scripts (32) este. update-urile la steam nu are nici o treaba cu dll-urile care nu le cunoaste wg-u , posibil sa fie de la cfg-u care joaca hallawy

Vfac

leganar
Reaction score
185
hallaway eu iti scot banul dar rezolvati dll-urile alea
UNBANNED !
T/C.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back