O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA CERERE UNBAN - Develeucs

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Develeucs

leganar
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
Nick : Develeucs
Steam ID : STEAM_0:1:518192046
Data si Ora : 1/07/2022 21:23:13
Adminul care v-a banat : STEAM_1:1:103704419
Dovada :
1641584142826.png
1641584142826.png
 

Peekk

leganar
Joined
Apr 28, 2020
Messages
80
Reaction score
3
Age
34
Chiar mi-a parut rau pentru ca a trebuit sa te banez , nu m-am asteptat din partea ta , tot te-am vazut pe sv de ceva luni , poftim demo -
Te-ai dus rush banana , ti-ai facut boost la lemene, acolo l-ai vazut pe ala..dar pe ala din site B nu l-ai auzit deloc ,dar ai stiut sa-i faci peek si fara pic de info ,daca restul spun ca esti clear la faza aia ,o sa primesti unban.

Click demo
 

Iacobis

leganar
Joined
Nov 11, 2018
Messages
57
Reaction score
8
Aici este demo-ul prezentat , din punctul meu de vedere este prea scurt si din ce vad stilul de joc era unul defensiv cu verificari la fiecare colt chiar si in spate,si e posibil pur si simplu sa se fi asteptat ca inamicul sa il tina B in loc sa se duca la bomba. La jumatate am dat un pic inapoi ca sa dau volumul mai tare. Nu erau doi CT acolo , doar unul


pro unban
 

Develeucs

leganar
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
Chiar mi-a parut rau pentru ca a trebuit sa te banez , nu m-am asteptat din partea ta , tot te-am vazut pe sv de ceva luni , poftim demo -
Te-ai dus rush banana , ti-ai facut boost la lemene, acolo l-ai vazut pe ala..dar pe ala din site B nu l-ai auzit deloc ,dar ai stiut sa-i faci peek si fara pic de info ,daca restul spun ca esti clear la faza aia ,o sa primesti unban.

Click demo
Stiam 99.9% ca e pe site,am verificat toate pozitiile si colturile,si ma asteptam sa fie acolo. stiam ca ma tine la un unghi scurt ca a facut asa si rundele trecute. nu stiam ca e in punctul ala,doar am iesit pref. ori era acolo ori backsite.
 

Peekk

leganar
Joined
Apr 28, 2020
Messages
80
Reaction score
3
Age
34
Ai iesit la sigur pe el , poate era putin mai in dreapta ,ori fix unde te-ai uitat prima data la blue , ori ruine, chiar daca joci defensiv ..am 6000 de h si nu ies niciodata la sigur fara sa-l aud ,ca si idee ,iar tu nu l-ai auzit pe acel player , aveam castile 20+ joc /70+ wind,multumim pt slow ,Iacob , astept si alte pareri.
 

ctn z

leganar
Joined
May 26, 2020
Messages
82
Reaction score
12
Nu mi se pare nimic wow de cod...mai stiu si eu jocu asta si se mai intampla uneori sa se iasa cu un prefire ca cel din video si sa fie cineva acolo plus ca se batuse cu el in banana era clar ca s a retras undeva pe site. PRO UNBAN
 

Develeucs

leganar
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
Ai iesit la sigur pe el , poate era putin mai in dreapta ,ori fix unde te-ai uitat prima data la blue , ori ruine, chiar daca joci defensiv ..am 6000 de h si nu ies niciodata la sigur fara sa-l aud ,ca si idee ,iar tu nu l-ai auzit pe acel player , aveam castile 20+ joc /70+ wind,multumim pt slow ,Iacob , astept si alte pareri.
deci iau unban? ca sincer e sv meu preferat si m am cam plictisit azi jucand pe arene. :)))
 

Iacobis

leganar
Joined
Nov 11, 2018
Messages
57
Reaction score
8
Din motiv ca demo-ul este prea scurt si e posibil sa fi fost doar de intamplare ai primit unban . te asteptam pe srv :)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top