O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[UNBANNED] Cerere unban Deniss

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

qsqloNgdistance

leganar
Joined
Jan 5, 2017
Messages
6
Reaction score
1
Age
25
Nickul vostru: Deniss
IP-ul (www.arataip.ro): 46.97.176.110
STEAMID-ul: STEAM_0:1:621896548
Motivul pentru care aţi primit ban: Asta as vrea sa aflu si eu . Imi doresc ca acest admin incapabil ca altfel nu il pot numi.. sa dea informatiile necesare. De coduri nu poate fi vorba deoarece de fiecare data cand mi s a cerut test wg sau mi s au efectuat poze.. le am prezentat si a fost in regula. Majoritatea adminilor consider ca ma cunosc desi nu am foarte mare vechime pe server, sunt foarte activ. Deci pentru ce rahat este acest ban? Imi cer scuze pentru limbaj dar situatia ma depaseste. Ultima data cand am jucat pe server a fost ieri undeva la ora 17:55 si am dat 3 runde..am salutat lumea iar apoi am iesit deoarece trebuia sa plec la o aniversare. Astazi... ma trezesc, beau cafeaua si zic sa imi fac rutina si sa intru pe server sa ma joc... mai joaca te daca poti. Deci..?! Va rog frumos.. luati masuri pentru ca nu este deloc normal ceea ce se intampla.
Adminul care te-a banat: ABUUU
Ora aproximativă: Nu stiu ora ... pur si simplu m am trezit banat acum de dimineata cand am zis sa intru sa joc.
Dovezile tale (Print la consola):

Aici este link cu dovada banului. Imi cer scuze, nu inteleg de ce nu s a uploadat poza mai sus.


Mai revin cu ceva... datorita nervilor .. am gresit numele adminului. Acum am vazut in poza ca numele este "ABUUU"

Nici macar nu am jucat cu acel nume l3monm. Eu am numele pe server Deniss..am slot + tag. Ma gandesc ca ... eu mi am facut hospot dupa telefon pentru a ma conecta sa joc .. nu m am conectat la wifi deoarece nu merge bine in dimineata asta. PRobabil oi fi fost banat acum 4 ani...cand m am lasat de cs ... chiar nu stiu ce sa zic.. eu acel nume nu l am folosit.
Astept un raspuns.. zi faina tuturor!
 
Last edited by a moderator:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top