O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban deltona

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

deltona

leganar
Joined
Mar 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Nick-ul tau: deltona
Adminul care te-a banat: (informații găsești aici) svenking
Steam id-ul tau: STEAM_0:1:712800263
Motivul pentru care ai luat ban: intraMAIN
Data si ora banului: (informații găsești aici) 2023-03-11 14:40:38
Snapshot:
1678547202270.png

contul meu main avea acelasi nume ca asta, daca vreti pot sa intru pe el ca a fost furat acum un an dar l am recuperat si avea vac
mi am fct contu asta tot cam acm 1 an si m am reapucat cat de cat acum iar
am fost supreme cu 2.5k ore
daca nu ma credeti intrati dis si vorbim acolo tot, dar sunt sigur ca nu o sa faceti asta si o sa alegeti varianta usoara : "minti, toata lumea zice asta, ai ban"
 
Joined
Jun 22, 2017
Messages
88
Reaction score
11
Age
26
Nick-ul tau: deltona
Adminul care te-a banat: (informații găsești aici) svenking
Steam id-ul tau: STEAM_0:1:712800263
Motivul pentru care ai luat ban: intraMAIN
Data si ora banului: (informații găsești aici) 2023-03-11 14:40:38
Snapshot:View attachment 53740
contul meu main avea acelasi nume ca asta, daca vreti pot sa intru pe el ca a fost furat acum un an dar l am recuperat si avea vac
mi am fct contu asta tot cam acm 1 an si m am reapucat cat de cat acum iar
am fost supreme cu 2.5k ore
daca nu ma credeti intrati dis si vorbim acolo tot, dar sunt sigur ca nu o sa faceti asta si o sa alegeti varianta usoara : "minti, toata lumea zice asta, ai ban"


1. TI-am dat ban pentru ca m-am uitat pe tine pe server si daramai serverul tu avand cont de 48 de ore, te-am intrebat daca ai main si nu m-ai bagat in seama.
2. Scuza tuturor "mi s-a furat contul si mi-a luat cineva vac pe el". M-am saturat de eroi ca tn. Bafta!
Untitled.png


Daca este nevoie postez si demo de pe server.
P.S.: Nu raspunde aici, asteapta sa raspunda alti admini/owneri.
 
Joined
Nov 16, 2019
Messages
131
Reaction score
14
Age
24
Parerea mea e ca se dau banuri prea usor pe chestii de genu. Am ajuns sa ne fie lene sa ne mai uitam pe un suspect si sa analizam daca are sau nu cod. O sa-mi iau mult hate, dar asta e. Unii din colegii mei din staff dau ban pentru ca le e lene sa se mai uite pe suspect sau sa-l ia la o verificare. Adica pe bune acum, de ce v-ati mai facut admini? Ceea ce fac unii din colegii mei, o poate face si un copil de 5 ani ,,Da, are cont cu 50 de ore si hai sa ii dam ban ca oricum nu conteaza pentru server." Hai sa mai aruncam un ochi pe el si sa mai facem si un demo ca de asta suntem admini. Parerea mea e sa-l luati la o verificare pe asa-zisul suspect.
 

Shore

mademoiselle
Joined
Nov 17, 2022
Messages
21
Reaction score
1
daca se vede clar pe demo ca are wall, contra unban
daca nu, sa il verifice adminul
 
Joined
Jun 22, 2017
Messages
88
Reaction score
11
Age
26
Si daca tot ce am pus mai sus nu este suficient, aici este un filmulet de pe contul tau de youtube cand jucai cu "legit cheating" pe contul de steam banat pentru VAC:
 

deltona

leganar
Joined
Mar 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
dap, acum aproape 4 ANI, plus ca efectiv scrie in titlul editat de acum 3 ani ca nu mai joc cu cod
nu inteleg ce iti e asa de greu sa ma verifici, nu cred ca dureaza mai mult de 10 min
ne chinuim prea mult asa
a si vezi ca nu e acelasi cont :))))) amuzant
 
Last edited:
Joined
Aug 25, 2018
Messages
213
Reaction score
69
Age
21
Location
Franța
Contra unban, anumite faze mi-au parut suspecte in demo. Si faza cu legit cheat , mai bine nu zic nimic. Parerea mea este ca banul sa ramana , 100% nu ti a fost furat contul, doar ti-ai luat ban de la valve asta dovedeste video-ul tau youtube.
Sper ca colegi sa fie de aceasi parere..
 

deltona

leganar
Joined
Mar 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Contra unban, anumite faze mi-au parut suspecte in demo. Si faza cu legit cheat , mai bine nu zic nimic. Parerea mea este ca banul sa ramana , 100% nu ti a fost furat contul, doar ti-ai luat ban de la valve asta dovedeste video-ul tau youtube.
Sper ca colegi sa fie de aceasi parere..
in primul rand video ul de pe youtube e pe alt cont si e un video vechi, am precizat clar in titlu acum 3 ani cand l am editat ca nu mai am cod pt ca de 3 ani nu mai joc cu cod
"100% nu ti a fost furat contul" hai discord sa ti arat dovada efectiv de pe gmail si de la steam ca imi arata ca mi a intrat cnv pe el, imi arata tot ce a facut si am reusit sa schimb emailu si parola si sa l recuperez
totusi inteleg dc unele faze ti s au parut suspecte pt ca efectiv asa ciudat joc eu uneori, am peste 2600 de ore pana la urma in mortii mei si aproape orice jucator mai bun poate sa vada asta din unele clipuri
pe langa asta, de ce trb sa ne chinuim atat de mult asa cand putem sa facem efectiv o verificare
pot sa va dau absolut orice dovada vreti voi dar voi ignorati asta si alegeti sa credeti ce vreti voi si nu altceva
 
Joined
Feb 17, 2019
Messages
199
Reaction score
25
Age
22
Location
Oradea
CONTR UNBAN,Eu nu stiu daca unii stiti cum arata wall-ul se vede clar si in primile faze din demo cum iese cu tinta pe ei..BANU SA RAMANA!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top