O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

CERERE UNBAN de la 4alaverde

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

SILE SILE

leganar
Joined
Apr 12, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
38
1. IP:86.124.151.17
3. Ora ban:16:53 in 11.04.2020
4. Am atasat pozele toate IN LINK si poze de_inferno0001.jpgde_inferno0001.jpgde_inferno0003.jpgde_inferno0004.jpg.

https://imgur.com/a/Ik8dguZde_inferno0000.jpg
 

SILE SILE

leganar
Joined
Apr 12, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
38
desktop.jpgman ... m-am uitat o ora prin cs, dacă poti si vrei intra tu (cu teamviewer) sau zimi unde ar mai putea fie pozele, din cate stiu eu se duc în cstrike sau valve parca, (în momentu ala ala poza in 2 aveam fps 7 posbil sa fi intamplat atunci ceva am crezut ca imi crapa laptopu cand miai făcut poze sunet nu mai zic piuiaa ca la alarma de razboi:))) eu joc de placere pls ca nu am mai jucat de vreo 6 ani. mersi.

Am făcut poze la folderu in care am pus pozele gasite in cs.
facebook Vasi Craciunescu
 
Last edited:

SILE SILE

leganar
Joined
Apr 12, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
38
Sal, man posibil habar nu am nu le am cu astea ti-am zis cas cam stangaci cu astea ce tine de cs-uri bune poze link-uri de dat poze etc, ok ms de link sper sa fie ok. te asigur ca nu fac pe prostu sau mai stiu eu ce da chiar nu stiu multe despre cs eu doar joc classic numi trebuie admine, cfg etc. joc fara setari sau mai stiu ce... nu ai vazut ca nici nu stiam cm sa-ti dau link :)) *** acum am aflat si eu :)). by the way cam cand expira banu? ori cum o sa mai ai/aveti ocazia sa imi face-ti poze poate pe cs-ul asta nou ce il descarc de pe link data e mai ok ...poate si testam sa vedem cum ies pozele.
Mersi.

Deci am instalat cs si acum imi apare alt fel fata de ala GT plus ca la servare pe la GT aveam 73 si acum am 3050 la asta nou:)) , cred ca era restrictionat/MODIFICAT ala GT , bohhh.
 
Last edited:

SILE SILE

leganar
Joined
Apr 12, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
38
am instalat si cs-ul de pe link ul dat de tine imi da o eroare (vezi poza) ori cum am instalat altu de pe un site dea vostru parca e ok acum.Untitled.jpg
 
Last edited:

SILE SILE

leganar
Joined
Apr 12, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
38
am reusit sal fac da la internet acolo nu apare nici un servar.
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,896
Reaction score
622
Versiunea de cs este una veche, in link-ul de mai sus sunt si instructiuni despre cum sa il instalezi si sa il rulezi, atat in format doc cat si in format pdf. Si da, fiind atat de vechi masterserver nu mai afiseaza nici unul din serverele de acum 13 ani :d
 
Joined
Dec 29, 2017
Messages
1,188
Reaction score
83
Age
25
Location
Bucuresti
Oricum banul tine doar 3 zile deci cred ca e ok si dupa calculelel mele azi ti se termina. Doar ca asculta sfaturile colegilor mei si intaleaza un cs curat. Bafta
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top