O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban davidcsf

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

davidcsf

leganar
Joined
Apr 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Nick-ul tau : 𝔡𝔞𝔳𝔦𝔡𝔠𝔰𝔣
Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199387028553/
Adminul care te-a banat : Beastyyyy2
Ai Prime : Nu, nu am prime este cont creat sa ma joc cu prietenii competitive cand am ocazia.
Motivul pentru care ai primit BAN : autobhop.wall.smurfing
Data si Ora banului :2024-04-16 23:23:44
 
Joined
Jul 13, 2022
Messages
279
Reaction score
112
Location
Suceava
Eu ti am dat banu. Cont din 2022,doar 60 de ore,clar ai un cont secundar.Nu verifici,nu faci peek uri corecte,bhop perfect.Prime nu,fara meciuri pe faceit,fara istoric pe cs2,fara istoric pe csgo.Vrei sa imi spui ca tu joci la non prime.
Demo 1 https://storage.csgostats.ro/s/TWy7ctnHyMDCpcZ
Demo 2 https://storage.csgostats.ro/s/i4Z5AnZxKkzpzPN

De ce nu joci de pe contu main care mi l ai dat pe discord https://steamcommunity.com/profiles/76561199012928099 asta bobo,ca nu ai uitat parola,ai jucat pe 13 aprilie rainbow si ai 1.1h in ultimele 2 saptamani.

Sau alt bobo https://steamcommunity.com/id/399636324 care il ai la prieteni,cu vac desigur si 600 h pe cs. Nici la asta nu ai uitat parola ca vad ca ai jucat pe 13 aprilie rd online
 

Attachments

  • 20240416232008_1.jpg
    20240416232008_1.jpg
    226.9 KB · Views: 6
  • david.PNG
    david.PNG
    126.6 KB · Views: 6
  • david2.PNG
    david2.PNG
    91.3 KB · Views: 6

davidcsf

leganar
Joined
Apr 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Ok bun, deci primul kill recunosc ala chiar a fost bulan cel din Demo 2, celalalte chiar nu mi se par suspicioase, cel de pe mid in care am dat cap efectiv am dat corner check pana cand mi a intrat efectiv in tinta, iar contu ala bobo care ti am spus de el pot sa ti arat ca nu e contu meu, e contu unui prieten cum am spus si in mesaje, ma joc doar ets2 pe el, ce e pe istoricu ala nu eu l am facut, autobhop? gen bhopu e de la server automat, eu tot ce fac e sa apas ctrl si space, iar jumpu din ct la window il faci foarte usor doar daca ai timing si te joci pe comunitare de bhop, apoi wall? nu inteleg unde ai dedus ca am wall cat timp cel de pe connector nu il stiam, cel din smoke efectiv trageam random si incercam sa l nimeresc, si cum am spus si in cererea unban, contul e creat doar ca sa ma joc cu prieteni cand am ocazia, m am jucat cu niste prieteni o data sau de 2 ori si apoi nu m am mai prea atins de el pana acum 3 zile din spusele mele efectiv in imagini, e suspicios inteleg, am 60 de ore, stiu sa fac bhop, si toate kkturile dar dupa cate ti am zis, poti cauta davidcsf pe steam, am conturi din trecut, nu le mai stiu emailul si parola, crede-ma, si vac banu ala am spus deja ca am dat contu altcuiva, bobo nu mi apartine.
 

davidcsf

leganar
Joined
Apr 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Uita-te la emailuri, 2 emailuri total diferite, nu stiu da iti spun sincer ca bobo ala nu e contu meu e al unui prieten
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
82
Reaction score
15
Daca zici ca ala nu e contul,pune te rog celelalte conturi ale tale ca la 60 de ore nu stii sa tii arma in mana da amiite sa tragi.
 

daubox

leganar
Joined
Dec 20, 2021
Messages
94
Reaction score
82
Location
Suceava
Daca zici ca ala nu e contul,pune te rog celelalte conturi ale tale ca la 60 de ore nu stii sa tii arma in mana da amiite sa tragi.
Pai radule poate tu nu stii la 60 de ore, ca vad ca el la 60 de ore stie o multime de detalii:)) si de bhop si de corner check si etc etc
 

G4BR13L

Awp/Strike.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Mar 6, 2022
Messages
156
Reaction score
26
Age
32
Location
United Kingdom
CONTRA UNBAN
Pe langa autbhop, vad ca-ti sare tinta si acolo sta lock, mai ales la ala din apps,topmid etc, posibil sa gresesc m-am uitat destul in slowmo.
Cu cont de genu pe server nu ai ce cauta cu zeitate in tine, ai cont main joci de pe main, avand in vedere acel autobhop si ceva aim sper sa ramai banat si pe main.
 

davidcsf

leganar
Joined
Apr 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2

Toate 3 sunt conturi de ale mele, nu le mai stiu parola de asta nu am un cont main, asta e singurul cont care mi am facut notepad in care sa tin minte parola si chestii de genu, celalalte 3 sunt facute pe emailuri pe care nu le mai si nu le mai tin minte parola, si mai ales ca sunt facute pe nr de telefon care nu le mai am, autobhop nu inteleg la ce te referi, daca e la faptul cum dau strafe, pot intra cu un membru staff, pe un server unde bhopul este automat, si pot sa fac fix acelasi lucru, cu partajare, si pot sa arat ca n am niciun autobhop, iar Gabriel, daca te referi la cel din apps, pe ala nu l am nimerit aproape deloc daca te referi la cel in care smokeul era fix in fata mea, doar am incercat sa predic pe unde se duce deoarece l am vazut pentru o fractiune de secunda inainte sa se dea smokeul, avand in vedere ca l am vazut pentru o fractiune de secunda inainte sa se activeze smokeul, iar daca te referi la cel din apps cand l am omorat pe zorky cand eu eram site, a facut pasi, l am auzit frate si l-am batut n-am facut nimic asa wow, iar cel de pe topmid, asa cum am zis, a fost bulan pur, celalalte faze nu mi se par suspicioase chiar deloc mai ales cel care era underpass.
 
Joined
Apr 12, 2023
Messages
99
Reaction score
34
{PRO UNBAN} Eu unul nu vad nimic suspect in cele 2 demo-uri postate de admin decat faptul ca nu joci de orele tale e clar ca ai mai jucat inainte ... cat depre capul din mid cu ak-ul e CS2 niciodata nu stii cum merg gloantele pe acest joc
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top