O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere unban carrots

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

kssp591

leganar
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
1. Numele tau ( din joc ) : carrots
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199273605390/
3. SteamID: STEAM_0:0:656669831
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: seth sau major
5. Motiv: nu stiu, probabil pt wall sau cod sau ceva, ceea ce nu stiu ei doi e ca am fost si eu admin la randul meu si stiu cum se procedeaza :p
6. Dovada: -
7. Alte detalii: Doresc justificarea acestui caz; Mi-am dat seama ca dl. seth este spec pe mine dupa ce un player pe nume bibi nu mai stiu cum, si-a luat tap de la mine in short, eu fiind pe bench. Acesta dupa ce l-am omorat a spus ca am cod, ceea ce mi-a atras atentia. Apas tab, vad ca dl. moderator Seth nu mai este pe tabela de marcaj astfel banuiesc ca el s-a pus pe STEALTH, spec pe mine. Mai joc eu cateva runde, se abuzeaza de bhop la greu si atunci scriu pe U@ ca: "in loc sa stai spec pe mine ai putea sa rezolvi acel abuz". Precizez ca atunci cand stai stealth pe un codat este imposibil ca si codatul sa vada pe speclist asta, nu asa functioneaza sourcemod-ul.
 
Joined
Jul 10, 2018
Messages
118
Reaction score
37
Age
28
Acest server nu este de teste ca sa ti testezi tu steamguard-ul , banuL a fost dat de mine . Conturile secundare sunt interzise , atat timp cat joci bine si ai un cont main.
Intri cu acel cont main si esti bine venit !
CERERE UNBAN RESPINSA ! T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top