O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban Alfredo

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Obreja Alfredo

leganar
Joined
Mar 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
As dori sa fiu debanat pe numele Alfredo am luat ban pentru injuraturi cred....din partea lui Mihaela am primit ban ca doar ea avea gradu acesta !!!! multumesc !
 

Mikiiii

mademoiselle
Joined
Jan 7, 2019
Messages
52
Reaction score
15
Location
Bucuresti
Am sa las si aici poza. Din partea mea poti sa stai banat. Nu aduci jigniri asupra mea, asupra colegului meu si asupra intregului staff. Pe langa jigniri, respecta si tu cererea aia de unban.
Contra unban!
Pe langa asta isi mai si schimba ip-ul inainte sa i se acorde un veridict...

 
Last edited:

Mikiiii

mademoiselle
Joined
Jan 7, 2019
Messages
52
Reaction score
15
Location
Bucuresti
Am sa las si aici poza. Din partea mea poti sa stai banat. Nu aduci jigniri asupra mea, asupra colegului meu si asupra intregului staff. Pe langa jigniri, respecta si tu cererea aia de unban.
Contra unban!
Pe langa asta isi mai si schimba ip-ul inainte sa i se acorde un veridict...


Si din cate am inteles a fost banat ieri de catre Goe, pentru ca nu a vrut sa faca wg. Din cate ma uit in sectiunea de unban el nu a facut cerere, dar el tot joaca pe server cu ip dinamic.
 
Joined
Mar 26, 2022
Messages
84
Reaction score
75
Location
Romania
As dori sa fiu debanat pe numele Alfredo am luat ban pentru injuraturi cred....din partea lui Mihaela am primit ban ca doar ea avea gradu acesta !!!! multumesc !
Asta ...de care cerere este?
Vorbim ca si la piata acuma asa casual?

Cerere nula - in raport cu ceea ce a postat Mihaela, primesti ban acum de la mine o saptamana ca sa te mai racoresti putin si sa te gandesti la pacatele tale. Pe considerentul ca... nu prea iti place pe la noi daca avem "staff pe care te poti pisa".

Seara faina, ne vedem peste o saptamana.

EDIT: ADMIN Freakz * Zeffer: ban 188.25.133.30 for 168 minutes
Daca te reconectezi dupa ce schimbi ip-ul, data viitoare primesti fuck.
 

Mikiiii

mademoiselle
Joined
Jan 7, 2019
Messages
52
Reaction score
15
Location
Bucuresti
Degeaba ii dau ban ca el se joaca acum cu alt nume pe server acelasi steam id, acelasi inceput de ip. Eu n am acces sa-i dau fuck...


PoKeR - 188.25.110.65 - STEAM_1:0:1708740943 - Romania - #4133
 

Obreja Alfredo

leganar
Joined
Mar 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Rai mai sunteti....o sapt fara sa ma joc....urat...o zi mai intelegeam da o sapt ...

Degeaba ii dau ban ca el se joaca acum cu alt nume pe server acelasi steam id, acelasi inceput de ip. Eu n am acces sa-i dau fuck...


PoKeR - 188.25.110.65 - STEAM_1:0:1708740943 - Romania - #4133
 

Mikiiii

mademoiselle
Joined
Jan 7, 2019
Messages
52
Reaction score
15
Location
Bucuresti
Rai mai sunteti....o sapt fara sa ma joc....urat...o zi mai intelegeam da o sapt ...
Ai gresit platesti, altadata invata sa-ti masori cuvintele inainte. Nimeni nu e mai presus aici, RESPECTA si vei fi RESPECTAT. Eu iti dadeam permanent dupa toate magariile pe care le faci!
 

Obreja Alfredo

leganar
Joined
Mar 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Ai gresit platesti, altadata invata sa-ti masori cuvintele inainte. Nimeni nu e mai presus aici, RESPECTA si vei fi RESPECTAT. Eu iti dadeam permanent dupa toate magariile pe care le faci!
acolo ma refeream doar la goe atat....pnm eram si eu nervos...si de staff am batut doar in el nu in toti...nu am nici-o problema cu nimeni...si nici cu el...da doar ca eram nevos pe moment pnm la nervi mai reactioneaza si omu altfel si am gresit...m am enervat fiind ca stiu ca nu joc cu cod si am jucat atat timp si nu aveam nimic si mna mi au sarit nervi...si de testu ala abar am ce e ala sincer....imi cer scuze pentru jignirile care le am spus nu se mai intampla.....AM INTELES CA AM GRESIT !!!!....se poate sa imi scoate-ti si mie banu acum sa pot sa ma joc sau macar pentru o zi nu stiu ....numai fiti asa rai...am gresit gata nu trb sa ma omorati :D ! Multumesc :*
 
Joined
Mar 26, 2022
Messages
84
Reaction score
75
Location
Romania
ADMIN Freakz * Zeffer: amx_fuck Alfredo (188.25.133.30)

Pocainta ceri la biserica. Nu esti la prima abatere Alfredo. Pentru ca nu respecti restrictia si tot reinstalezi cs-ul dupa ce primesti fuck (+ ip dinamic), data viitoare testam alte comenzi pe tine.

Mai ai 6 zile de exil.
 

Obreja Alfredo

leganar
Joined
Mar 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
ADMIN Freakz * Zeffer: amx_fuck Alfredo (188.25.133.30)

Pocainta ceri la biserica. Nu esti la prima abatere Alfredo. Pentru ca nu respecti restrictia si tot reinstalezi cs-ul dupa ce primesti fuck (+ ip dinamic), data viitoare testam alte comenzi pe tine.

Mai ai 6 zile de exil.
ok...banati-ma detot ca sa fie treaba treaba.....n are rost sa vorbesc cu voi ca nu intelegi sa mor eu zici ca sunteti alte fiinte nu oameni frate ce naiba =))))....adevarat acum mi am cerut scuze pnm eram nervos v am zis si eu ca daca stiu ca joc corect si nu cu magari daia am luat si foc....da ce sa mai zic ca voi sunteti mai presus ca mine toti si vad ca niciunu nu intelege degeaba vad ca mi am cerut scuze pt injuri si etc ce am mai zis ....asta e voi trebuie sa omorati omu v am mai zis ca nu sunteti oameni...si nu suntem oameni ca idee....si cu goe mi se debanase cererea....am si dovada am facut cerere si nu am facut bine nu stiu unde da tot aici pe site si a scris rezolvata am si dovada nu e panica =))))..si al 2 lea ban pt vorbe urate.....si primisem 180 minute cv de genu....si 7 zile si intrasem sa vb si eu cu voi pe cs iar da ce sa vorbesti ca nu sunteti oameni v-am mai zis imediat ban nu puteam sa vb cu nimeni si nu intelegi...si 180 min nu 7 zile pt vorbele mele....infine daca voi asa credeti....asa sa faceti zici ca e cv pe bani sau nush ce......BANATI-MA DETOT CUM TREBUIE SI AIA E CA VAD CA DEGEABA VA SCRIU SI MI AM CERUT SCUZE CA TOT NIMIC ASTA E CE SA MAI ZIC....VA MULTUMESC ECHIPA STAFF CA SI CU SCUZE SI V-AM ZIS TOT ADEVARU NU INTELEGI CE POT SA VA MAI ZIC SUNTETI FORTA INCA ODATA MULTUMESC ....nu suntem oameni suntem alte fiinte umane....CA ASA E ROMANUL NOSTRU NU ? PANA NU OMOARA OMU NU SE SIMTE BINE !!! VA MULTUMESC :* !!!
 
Joined
Mar 26, 2022
Messages
84
Reaction score
75
Location
Romania
Nu mai asasina limba romana te rog frumos. Am inteles ca iti vei lua jucăriile si vei pleca.... dinainte cu doua postări. Nu are rost sa devenim dramatici.

Mai ai 5 zile de exil.
 

Obreja Alfredo

leganar
Joined
Mar 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Nu mai asasina limba romana te rog frumos. Am inteles ca iti vei lua jucăriile si vei pleca.... dinainte cu doua postări. Nu are rost sa devenim dra

Nu mai asasina limba romana te rog frumos. Am inteles ca iti vei lua jucăriile si vei pleca.... dinainte cu doua postări. Nu are rost sa devenim dramatici.

Mai ai 5 zile de exil.
bine ma pizdel am inteles ....sa fi sanatos cu alea 5 zile =)))) bafta smecherule :*
 
Joined
Sep 18, 2022
Messages
42
Reaction score
24
Colegi vă obosiți degeaba, Obreja (obregia) cred ca e numele spitalului unde este internat!
Au fost mai multe injurii aduse tuturor, nu doar ce a arătat Mihaela.
În plus nu a vrut sa dea test WG....
Din partea mea, merita ban permanent.
Următorul va fi Cârlig, care la fel, este foarte tăios și nerespectuos cu întreg staff.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top