O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban Al3x

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Al3x 1

leganar
Joined
May 14, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Model titlu:Al3x bucuresti.llg.ro Nick-ul dvs.

Nick-ul tau:Al3x bucuresti.llg.ro
Adminul care te-a banat (
BannedBy koko ):
IP-ul tau ( 92.180.9.107 ):
SteamID ( STEAM_1:0:546438620):
Motivul pentru care ai luat ban:Wall
Data si ora banului ( 2023-05-14 17:32:10 ):
Snapshot ( ):
Sunt de acord ca o sa primesc un raspuns in maxim 7 zile de la postare [ Da]:
 

Attachments

  • Screenshot (119).png
    Screenshot (119).png
    272.3 KB · Views: 32
Last edited:

Al3x 1

leganar
Joined
May 14, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Salut.Azi am intrat si eu pe acest server,Nu am jucat nici un match si am luat ban pentru wall.As dori o dovada ca am hack chiar daca nu am,pot dovedi tot ce este nevoie ca nu am hack.In loc sa dati ban direct de ce nu discutati cu acel player acuzat sau suspect:Ba mai ai un cont sau ceva?Cate ore ai?O sa te verific esti de acord?.El a facut ceva de genu:Ba oare asta are hack sau nu?Hai sa ii dau ban direct ce mai conteaza.
 

Attachments

  • Screenshot (120).png
    Screenshot (120).png
    268.2 KB · Views: 18

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,535
Reaction score
767
Age
30
Location
Bucharest
Salut.Azi am intrat si eu pe acest server,Nu am jucat nici un match si am luat ban pentru wall.As dori o dovada ca am hack chiar daca nu am,pot dovedi tot ce este nevoie ca nu am hack.In loc sa dati ban direct de ce nu discutati cu acel player acuzat sau suspect:Ba mai ai un cont sau ceva?Cate ore ai?O sa te verific esti de acord?.El a facut ceva de genu:Ba oare asta are hack sau nu?Hai sa ii dau ban direct ce mai conteaza.
La urmatoarele presupuneri ramai banat. Fa un topic simplu cu o cerere si asteapta decizia. Daca ai luat ban pt wall e clar ca are cod. Pe niciun server nu o sa discute adminul cu tine cand are demo cu tine ca ai cod(in perspectiva lui)
 

Al3x 1

leganar
Joined
May 14, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Ok,Aștept.Mi se pare aiurea sa îmi deie ban direct.Putea mai bine sa ma verifice sau sa discute zic și eu.Am întrat pe acest sv pt e activ și totdeauna sunt playeri pe el.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,535
Reaction score
767
Age
30
Location
Bucharest
Intelege ca pe orice server te duci daca un admin are dovada cu tine ca ai cod iti da ban, nu sta nimeni sa discute cu tine. Asteapta decizia
 

Al3x 1

leganar
Joined
May 14, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Ok,Aștept.Pai pe alte servere mi-au verificat pc-ul.M-au întrebat dacă am un main sau ceva.Acolo o sa se vadă ca nu am, am doar tras niște lucky shots.Inf voi decideți.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,535
Reaction score
767
Age
30
Location
Bucharest
Pana pune demo adminul am rugamintea sa pui aici toate conturile pe care te-ai jucat cs go, asta banat e cont nou
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top