O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban 11k

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

zxcvbnmasdfghkl

leganar
Joined
Jun 18, 2017
Messages
5
Reaction score
1
Nick-ul tau : 11k//

Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199380377139 (irelevant, are 16 ore pe cs)

Adminul care te-a banat : Shokaron

Ai Prime : Am

Motivul pentru care ai primit BAN : wall

Data si Ora banului : 8/9/22 02:00

Snapshot : -
Tin sa ii las si eu un raspuns la domnul Shokaron chiar daca din ce am inteles e Fondator si mi-as dori sa privesc si eu niste faze in care am lasat impresia de wall sau ce altceva a crezut el ca am.
Eu am mai jucat pe acest server in urma cu cativa ani si atunci nu mi s-a dat ban cu toate ca nu aveam prime :)) Iar acum, luând special prime si pentru acest lucru, iau si ban . Cred ca se poate vedea si vechimea contului. N-a mai facut nimeni in istoria serverului 45 de frag-uri sau care era problema ? Ti-am spus ca nu am cont de main pentru ca l-am pierdut, era primul cont pe care aveam 2000 de ore, as putea zice orice numar de ore ca ar fi indiferent.
Tot ce iti pot da e contul pe care nu am prime si am vreo 600 de ore. De acum incolo trebuie sa ma apuc sa fac level 10 pe faceit ca sa ma pot juca si eu linistit pe publice daca asa cerințe mari sunt.

Mersi de atentie, seara buna
 

zxcvbnmasdfghkl

leganar
Joined
Jun 18, 2017
Messages
5
Reaction score
1
Si totusi, ce relevantă are un cont cu vac ban pe el in 2017? Tocmai ca acum am si prime , crezi ca singurul lucru pe care il am de facut e sa imi cumpar prime si sa rup wall-ul pe serverul laleagane la ora 2 noaptea si sa il impresionez pe Shokaron ca fac 45 de fraguri si dupa sa ma obosesc cu o cerere unban cand sunt atatea publice pe care pot juca? Intr-adevar cred ca e regula aia ca daca ai vac ban pe un cont de main sa iei si pe celalalt, dar avand in vedere de cati ani e Vac-ul nu pot intelege ce relevantă mai are. Sper doar ca inainte sa imi dai ban , te-ai uitat putin pe mine si ai folosit si castile , sa nu te fi uitat doar la numarul de fraguri…
 

ShoKarON

Romania.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 4, 2015
Messages
936
Reaction score
313
Age
22
Location
Romania
Website
www.csgostats.ro
Cel mai probabil mai ai si alte conturi, nu stau sa caut, e suficientt ala, asa cum l-am gasit eu, puteai sa il gasesti si tu si sa mi-l prezinti, chiar nu ma interesa acel VAC de acum 5ani. Banul ramane, data viitoare poate esti sincer si vorbim altcumva :)
t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top