O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere SUSPENDARE/ REMOVE freestyle

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 14, 2013
Messages
19
Reaction score
1
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Corneliu Vadim Tudor
Ip-ul: 95.76.3.134:39409
Steam ID: STEAM_1: 0: 359816072
Data + ora (cand sa pentrecut incidentul): 15.09.2020
Harta (pe care sa produs incidentul): nu stiu
Admini online (care erau pe server in acel moment): freestyle
Adminul (care a dat ban. In cazul in care se stie): freestyle
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): www.wargods. ro / wcd / report.php? id = 2073533 Dovada
(in cazul unui abuz): wg curat, player banat, mi-a dat destroy + ban pt ca aveam 31 de cfg in test, scrie foarte clar pe wg ca numarul de cfg nu conteaza si asa au fost de cand joc pe steam. DEJA AM OBOSIT CU ASA ADMINI INCOPETENTI MA JUR


Freestyle abuzeaza de functia de admin, da dovada de o incompetenta de nedescris, va face serverul de ras :)
 

olimpiupop

leganar
Joined
Jan 30, 2020
Messages
45
Reaction score
2
Age
42
/www.wargods.ro/wcd/cfg.php?id=2073533
cam multe cfg pt gune game si tu pe sv asat nu mai joci asta sa iti fie clar
 
Joined
Dec 22, 2019
Messages
164
Reaction score
6
Location
Slatina
Nu am nimic cu nimeni, nici macar cu tine. Daca stii ca asa au fost de cand joci cauta-le si vezi unde sunt si pentru ce sunt si daca nu ai nevoie de ele stergele iar daca vezi ca sunt necesare, anunta pentru ce sunt (placa video, audio, etc).
Iar de incopetenta totusi nu poate fi vorba, dupa cum spune chiar pe wg citez "Se pot executa cfg-uri si din alte directoare, nu doar cel de cstrike. Poti pune un cfg in valve si sa iti fie executat automat cand intri in CS."
Mai departe e treaba ta...
config.cfg, server.cfg, listenserver.cfg tu le ai de cate 3 ori si poti anunta de ce .... ca sa se stie
 
Joined
Jan 14, 2013
Messages
19
Reaction score
1
Nu am nimic cu nimeni, nici macar cu tine. Daca stii ca asa au fost de cand joci cauta-le si vezi unde sunt si pentru ce sunt si daca nu ai nevoie de ele stergele iar daca vezi ca sunt necesare, anunta pentru ce sunt (placa video, audio, etc).
Iar de incopetenta totusi nu poate fi vorba, dupa cum spune chiar pe wg citez "Se pot executa cfg-uri si din alte directoare, nu doar cel de cstrike. Poti pune un cfg in valve si sa iti fie executat automat cand intri in CS."
Mai departe e treaba ta...
config.cfg, server.cfg, listenserver.cfg tu le ai de cate 3 ori si poti anunta de ce .... ca sa se stie


Toate cfg-urile sunt venite din clientul steam...cand ati instalat steam voi nu le aveati? Pe bune? M-am saturat sa ma tot cert cu voi, am trecut pe steam cu gandul ca nu ma mai frecati atat si am toti adminii m-ati batut la cap sa trec pe steam pentru a va oferi incredere....si uite unde s-a ajuns, din nou imi cautati nod in papura, dar pe bune acum? Ati facut wg si la alti playeri care aveau peste 30 de CFG si l-ati lasat in pace, serios?? Freestyle nu are nicio treaba cu functia de admin, asta e foarte clar...prea isi bate joc, ati vazut cum joc pe sv, cum naiba inca ma mai suspectati pe bune? Pana cand va fi asa? Ce trebuie sa mai fac sa fiu lasat in pace ca deja ma apuca dracii...
 
Joined
Dec 17, 2019
Messages
168
Reaction score
12
Age
40
si eu am steam de 14 ani dar asa ceva copie la config cfg server etc esti prima data cand vad!
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
452
Reaction score
201
Nu exista asa ceva de la steam .
Probabil cu un report la steam ai sanse sa ajungi cu contul de steam blocat .
Cred ca incerci sa ne iei de prosti cu aberatia ca stemul ti-a bagat atatea cfg-uri in cs .
Decizia finala ii apartine lui Olimpiu .
 
Joined
Jan 14, 2013
Messages
19
Reaction score
1
Nu exista asa ceva de la steam .
Probabil cu un report la steam ai sanse sa ajungi cu contul de steam blocat .
Cred ca incerci sa ne iei de prosti cu aberatia ca stemul ti-a bagat atatea cfg-uri in cs .
Decizia finala ii apartine lui Olimpiu .


Da ma, eu incerc sa va iau de prosti, mi-am facut si steam doar ca sa va iau pe voi de prosti, bravo pentru raspunsul tau inteligent, un adevarat owner ce sa zic. Sunteti o gluma in comunitatea Gun-Game -ului iar eu nu imi voi mai consuma timpul cu voi. Mi-am dat seama ce oameni frustrati puteti fi. Lasa bannul ca nu mai vreau veci sa intru pe serverul vostru, ramaneti doar voi cu botii. Multa bafta! Im out
 

R1Sk

leganar
Joined
Mar 21, 2020
Messages
234
Reaction score
54
Age
34
Caz incheiat Vadim a murit demult ..tot ce'ai folosit in config-ul non steam , folosesti si in steam actual ...noi cu botii tu cu mortii . MULT SUCCES !
 
Joined
Dec 22, 2019
Messages
164
Reaction score
6
Location
Slatina
Cum zice si Risk si cum zici si tu ...
"DESCRIERE ADITIONALA: am testat un cfg acum cateva zile pe un cs nonsteam apoi l-am sters," restul e can-can...
P.S. si eu am steam dar nu am atatea cfg-uri de la el...
 
Joined
Jan 14, 2013
Messages
19
Reaction score
1
Cum zice si Risk si cum zici si tu ...
"DESCRIERE ADITIONALA: am testat un cfg acum cateva zile pe un cs nonsteam apoi l-am sters," restul e can-can...
P.S. si eu am steam dar nu am atatea cfg-uri de la el...


Bine Marian, am inteles...voi toti sunteti niste destepti si voi le stiti tot timpul pe toate, mai scuteste-ma ca nici de pielea.... nu sunteti, ati pierdut playeri la greuuu, oare de ce? :)))) descrierea aditionala face referire la cu totul altceva si ghici ce, Tiger mi-a dat dreptate, iti dai seama am reusit sa-l prostesc si pe Tiger, cu voi a fost un fleac =))) gustati din ironie daca puteti ca din prostie v-ati infruptat cu totii. Seara buna!
 

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
452
Reaction score
201
Pana la urma ai ocolit sa argumentezi cum ti-au băgat cei de la stema atatea cfg-uri in cs.
Pt o gluma de server esti destul de fustrat ca ai fost banat.
Părerea mea e ca daca iei o oglindă si te uiti in ea , ai sa realizezi ca toate jignirile aruncate aici te caracterizează.
T.C.
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top