O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere suport.[Nerezolvat]

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Aug 1, 2012
Messages
21
Reaction score
0
Salutare, am si eu o mica problema, am un server de teste pe care mai invat anumite chestii si testez addonsuri / pluginuri, problema e ca am downloadat un addons de pe allienmods aproape gata, dar cand un admin executa o comanda apare asa:
[Server name] has been banned
sau la schimbarea hartii sau cand tastezi /nextmap in chat apare
[Server name] the next map is pending.

Unde pot gasii acele reclame ? Am schimbat tot admin menul din addons si toate chestile de la mapchooser si la fel face. In translatii configs sau scripts nu mai este nici o reclama sau ceva le-am sters pe toate. Ma puteti ajuta va rog ? xD
 
Joined
Aug 4, 2019
Messages
442
Reaction score
76
Location
0°N 0°E
Re: Cerere suport.

Unde pot gasii acele reclame ? Am schimbat tot admin menul din addons si toate chestile de la mapchooser si la fel face. In translatii configs sau scripts nu mai este nici o reclama sau ceva le-am sters pe toate. Ma puteti ajuta va rog ? xD

E normal sa mai apara si erori la cate ai taiat in stanga si-n dreapta. :p

Este vorba de cs:go server? Poti intra in sourcemod/logs si sa dai copy/paste la errorile care apar acolo?
 
Joined
Aug 1, 2012
Messages
21
Reaction score
0
Re: Cerere suport.

E normal sa mai apara si erori la cate ai taiat in stanga si-n dreapta. :p

Este vorba de cs:go server? Poti intra in sourcemod/logs si sa dai copy/paste la errorile care apar acolo?

Faza e ca nu sunt erori, ci reclame la servere de rusi sau habar n-am, si nu stiu de unde le scot. Doar la admin menu si la /nextmap; rtv, etc etc. Si da e server de csgo.
 
Joined
Aug 4, 2019
Messages
442
Reaction score
76
Location
0°N 0°E
Re: Cerere suport.

Rescrie pluginurile care crezi ca iti fac reclama atunci cand folosesti anumite comenzi. Repunand iar fisierele peste cele configurate de altii ai putea obtine o versiune mai clean a addonului a.i. sa scapi de reclame.

Mai poti intra in cfg/sourcemod si vezi cum sunt configurate cfg-urile pe acolo. Poate descoperi reclamele.
 
Joined
Aug 1, 2012
Messages
21
Reaction score
0
Re: Cerere suport.

Rescrie pluginurile care crezi ca iti fac reclama atunci cand folosesti anumite comenzi. Repunand iar fisierele peste cele configurate de altii ai putea obtine o versiune mai clean a addonului a.i. sa scapi de reclame.
Problema e ca am schimbat toate pluginurile scripting si cfg-urile din sourcemode, toate alea care au legatura cu comenzile de admin si cele de nextmap si etc, si la fel face habar n-am ...
 

CiucasMixxL

leganar
Joined
Jun 5, 2020
Messages
59
Reaction score
2
Age
26
Location
Scotland
Re: Cerere suport.

Daca reclamele is de pe Legend.LaLeagane.Ro, te ajut ������������ doar eu știu cum pot fi scoase

PS: datii ban , mi-a furat tot serverul spunandu-mi ca ma ajuta cu serverul dar el s-a folosit de mine prin a imi fura serverul facut de mine , spor bro , te-ai dus pe ******* cu serverul facut de mine , om de calitate ce sa zic...

scuza-ma dar esti si prst , dupa ce ca ai plecat cu serverul facut de mine in alta comunitate si ca nu stii sa schimbi reclamele de pe serverul meu , tot aici ceri ajutor ? cat de penal sa fii iar @Calee @Zacku va astept pe ts sa va dau toate dovezile cum omul a facut copie tot serverul meu in alta comunitate si cum o ardea el ca vrea sa facem din 2 servere unul mai bun :)))) si ma intreba unde sa faca sponsorizare la server cand el trebuia sa imi dea 40 de euro amarati de 2 saptamani .. am bagat 1000 de euro nu ma uitam eu la 40 de euro ai lui , dar na ... tot sa gasesti oameni de geul , am mult mai multe dovezi si sper sa dispara cat mai repede din comunitatea asta si o sa dispara si din comunitata aia in care s-a dus ca deja i-am facut reclamtie acolo
 
Last edited:
Joined
Aug 4, 2019
Messages
442
Reaction score
76
Location
0°N 0°E
Re: Cerere suport.

Daca reclamele is de pe Legend.LaLeagane.Ro, te ajut ������������ doar eu știu cum pot fi scoase

PS: datii ban , mi-a furat tot serverul spunandu-mi ca ma ajuta cu serverul dar el s-a folosit de mine prin a imi fura serverul facut de mine , spor bro , te-ai dus pe ******* cu serverul facut de mine , om de calitate ce sa zic...

scuza-ma dar esti si prst , dupa ce ca ai plecat cu serverul facut de mine in alta comunitate si ca nu stii sa schimbi reclamele de pe serverul meu , tot aici ceri ajutor ? cat de penal sa fii iar @Calee @Zacku va astept pe ts sa va dau toate dovezile cum omul a facut copie tot serverul meu in alta comunitate si cum o ardea el ca vrea sa facem din 2 servere unul mai bun :)))) si ma intreba unde sa faca sponsorizare la server cand el trebuia sa imi dea 40 de euro amarati de 2 saptamani .. am bagat 1000 de euro nu ma uitam eu la 40 de euro ai lui , dar na ... tot sa gasesti oameni de geul , am mult mai multe dovezi si sper sa dispara cat mai repede din comunitatea asta si o sa dispara si din comunitata aia in care s-a dus ca deja i-am facut reclamtie acolo

Bun. Nu stiu ce se petrece intre voi sau daca sunteti colaboratori sau ati fost dar pentru [MENTION=104800]EazyYT[/MENTION]; postul nu cred ca mai e de actualitate. [MENTION=190876]CiucasMixxL[/MENTION]; te rog sa-ti controlezi limbajul si daca ai avut anumite probleme cu el sa postezi in sectiunea corespunzatoare pentru a fi rezolvat ca atare.

Nerezolvat. Topic closed!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top