O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

CERERE REZOLVATA

RUNNER#old

banned
Reaction score
2
Am tinut sa il atasez sa va dati toti cu parerea, unii deja ma amuza.
In primu rand pentru majoritate va rog sa va uitati aici:
Si apoi priviti la domnul Tinta : https://files.fm/u/ytnq678ds

Bineinteles ca nu joaca Steam ON pentru ca ar fi banat de VAC .
In cazul in care, aveti suspiciuni, stiu cativa baieti care v-ar putea ajuta sa fie lucrurile mult mai clare: abc.anomaly, callisto, absinth, muuuzik etc.. Va descurcati voi.

Last edited:

PARKER98

leganar
Reaction score
3
M-am uitat țin să recunosc că și eu am ținut puțin ochii pe acest jucător Tinta, dar nu știu ce să zic ce ai pus tu se aseamănă și din nou Steam On contează... Las oamenii mai în putere să de-a o părere concretă.

DeSpoT

leganar
Reaction score
35
Co-OwNeR DeSpoT: Man eu mereu ii ceream wg si poze lui tinta chiar wg-ul care il cereream mereu era curat era albastru si pozele curate nu avea nimic in neregula
Man acuma data toti joaca bine gata toti sunt codati nici chiar asa asta e punctu meu de vedere Cand sunt pe server fac si eu tot ce pot nu pot
sa ma impart in 20 de codati

RUNNER#old

banned
Reaction score
2
Deci, printre randuri, multi dintre voi habar nu au cine sunt si de unde am aparut, ca sa intelegeti, sunt unul dintre aceea care au pus bazele Laleagane Mix & Admin school impreuna cu youcon si abc.anomaly asa ca va rog sa incetati sa imi spuneti cum sa recunosc un anume cod.
No recoil nu iese in poze pentru ca nu ai ce sa vezi, ecranul arata perfect normal, deasemenea trece pana si de comanda amx_blind pe care multi nu o cunosc si ma uimeste fiind o comanda extrem de utila pentru amxmod. Nu stiu daca voi folositi ESP MOD pentru admini, dar as recomanda.
Ca sa va dau o idee, pana si Sedan a fost dat afara din 2 campionate bationale pentru folosirea de no recoil pe care il avea pe buton, si totusi juca din sala de internet cafe. Echipa #madeinbuzau care a activat 5 sezoane pgl a fost descalificata pentru un singur jucator care a activat no recoil pe buton in semifinala din 2006.
Codul asta sau configul cum vreti sa ii spuneti e atat de vechi incat refuz sa cred ca cei care jucati de peste 6-7 ani nu ati auzit de el.
Daca am postat aici, am facut chestia asta pentru a va ajuta cu serverul nu pentru a baga vrajba intre voi sau a creea discutii aiurea. Sper ca m-am facut inteles. GL & HF . Play Safe

DDoS HacKing

leganar
Reaction score
18
Website
www.bshacking.com
Doar ce m-am uitat la demo.
Se observa la primul kill facut pe demo (cel mai bine) + la restul.
Intr-adevar se observa norecoil-ul.E suspecta oprirea lui pe short cand a observat ca ai demo on pe el.
Punctul meu de vedere este ca are norecoil.
Asteptam si parerea celorlalti admini :p

DeSpoT

leganar
Reaction score
35
Mam uitat si eu la demo.
se observa la primu kill din b no recoil-ul se observa curat
ma intrigat oprirea lui pe short cred ca a dezactivat no recoil-ul
cand si a dat seama ca e demo on pe el
parerea mea e ca are no recoil
Asteptam si parerea celorlalti admini/directori

shape1