O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere ban Raul

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Danciudrn

leganar
Joined
Jul 12, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Age
44
Location
Viersen
Numele Jucatorului: CAREBOX LV 68 LA VOI PE SERVER
IP-ul Jucatorului: -
SteamID-ul Jucatorului: "CAREBOX" STEAM_1:1:39759113
Data: 26.05.2023
Motiv: Jucam astazi pe server facea 6 7 fraguri pe runda m-am pus pe el sa vad eu sunt foarte sceptic in legatura cu jucatori astia buni si am facut un demo daca urmariti atent demo tot undeva spre sfarsit are faze clare de wall .Eu am facut un demo voi decideti . Multumesc si scuze daca am postart aiurea.
Dovezi: https://www.mediafire.com/file/wx9f9uzhwx5cr49/carebox.dem/file
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,537
Reaction score
769
Age
30
Location
Bucharest
Data viitoare fa te rog demo cu program video, de multe ori iese corupt
 
Joined
Sep 3, 2009
Messages
78
Reaction score
14
Age
35
Location
Ploiesti
1 trebuie tinut cont ca are vim master ( vip master are anti flash )carebox ...
2 cel care a facut demo ...nu are vip
concluzia nu are wall ....daca sunteti atenti in dreapta sus in momentul cand trage prin flash nu se vede ochiul taiat ...deci este flash ori de la el ori de la cei din echipa si nun il ia de la vip master .....asa ca luati in considerare
si mie mi-a dat cu virgula ...dar am vazut dupa
 
Joined
Feb 19, 2020
Messages
561
Reaction score
82
Location
Ploiești
1 trebuie tinut cont ca are vim master ( vip master are anti flash )carebox ...
2 cel care a facut demo ...nu are vip
concluzia nu are wall ....daca sunteti atenti in dreapta sus in momentul cand trage prin flash nu se vede ochiul taiat ...deci este flash ori de la el ori de la cei din echipa si nun il ia de la vip master .....asa ca luati in considerare
si mie mi-a dat cu virgula ...dar am vazut dupa
Nu ne raportam doar la 2 kill-uri prin flash . omu se uita pe ei , exemplu ala pe short care l-a urmarit cu tinta prin cutii + mai sunt si altele. Dar ma rog, fiecare cu parerea lui. Plus ca omul e si traspirat, era intr-o seara avea 27-3 in 5 runde , in seara asta am intrat pe la 21:00 , el sub 50 de kill-uri pe mapa nu a scazut
 

Danciudrn

leganar
Joined
Jul 12, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Age
44
Location
Viersen
1 trebuie tinut cont ca are vim master ( vip master are anti flash )carebox ...
2 cel care a facut demo ...nu are vip
concluzia nu are wall ....daca sunteti atenti in dreapta sus in momentul cand trage prin flash nu se vede ochiul taiat ...deci este flash ori de la el ori de la cei din echipa si nun il ia de la vip master .....asa ca luati in considerare
si mie mi-a dat cu virgula ...dar am vazut dupa
eu am facut demo si da am si vip master pe server joc doar cu vip achizitionat pe minim 6 luni
cu siguranta ma stiti majoritatea ﴾ღR𝕒𝕦𝕝 ღﻉ√٥ este nick meu in joc
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,537
Reaction score
769
Age
30
Location
Bucharest
In afara de acea faza cu kill prin flash nu e nimic, oricum acel flash este al lui si avand vip master e normal sa nu l ia si de asta si arata ca a facut kill fara flash.
Momentan nu vad dovezi concludente, analizati mai atenti demo-ul, tineti cont ca are aproximativ 3000 ore + aproape 5000 ore pe 1.6, este mai "transpirat" dar in rest nimic
 

Pucii

leganar
Joined
May 21, 2023
Messages
55
Reaction score
2
contra ban, joaca cam 140 de ore pe sapt dintre care jumatate sunt pe servarul acesta. E doar un transpirat
 
Joined
Sep 14, 2021
Messages
390
Reaction score
36
Age
36
Location
Germany
Nu vad nimica , plus ca are si master si nu ia flash etc , daca nu ar avea vip atuncia da , e de urmarit , hai sa nu ne pripim la ban
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top