O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere admin2

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Il padrinoo

leganar
Joined
Nov 2, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Nume : Ionut
Nickname : ilpadrino
Varsta (minim 15+) : 24
Steam ID (numeric) : STEAM_1:0:68385431
Link catre profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/id/ilpadrino1996/
Steam / Skype / E-mail : iacob.romy@gmail.com
Ore jucate pe server (Un screenshot ca dovada) MINIM 30! : https://www.gametracker.com/server_i...uery=ilpadrino
Experinta anterioara cu detinerea adminului (Da/Nu) : Da , chiar pe acest server

Stiu ca am mai avut o cerere insa cat timp am fost plecat pe weekend am vazut ca au fost niste neclaritati care au dus la respingerea cererii .
Am zis sa si raspund la intrebari de data asta (sper ca nu deranjez pe nimeni)

liviuM
1.Contra, doar ce te-am prins spamand muzica pe microfon. Nu ma astept sa iei cele mai bune decizii ca admin.
Cu siguranta nu eu am fost , nu am spamat muzica in viata mea .

jogg
Inainte sa dau un verdict, am o intrebare. Ce s-a intamplat in trecut de nu mai ai acces?
Am renuntat la acces prin cerere pentru ca urma o perioada in care nu mai puteam fi activ .

smallfish
Pe acest server ai avut tu admin ? Cand ?
Pe serverul asta , in perioada in care era doar flipper owner . Cred ca nu erau multi din adminii noi sau ownerii atunci . Imi aduc aminte de Eula , deadmeat , misuu . Din ce imi aduc aminte prin perioada 2016 , dupa cum se vede si in gametracker si profilul de pe forum .

vermilion
Am vazut ca faci pe adminul cand nu e nici unul pe server, dar nu pari destul de serios pentru a fi admin. Astept si eu un raspuns legat de faptul ca ai avut acces.
Nu stiu cum am facut pe adminul pe server mai ales ca nu am acces , probabil am propus sa jucam doar a cand nu erau indeajuns jucatori , sau am rugat pe admini sa dea kick unui jucator afk , dar mai mult de atat nu prea vad cum pot face pe adminul , si nu vad ce e rau in asta .

Nutzzu
Nu stiu de ce am impresia ca sunteti 2 persoane care jucati pe acelasi cont. Noi doi am facut un 1 vs 1 la un moment dat ,si nu-mi pareai de 24 de ani. Am vazut si eu unele faze pe server nu foarte placute , dar hai sa nu fim asa mari hateri ca pana la urma mai trebuie si putin simt al umorului. Din partea mea ai un pro, cu gandul ca o sa-ti iei treaba in serios.
Aici ai dreptate, il mai las pe fratele meu de 14 ani sa mai joaca o mapa din cand in cand, nu stiu daca a facut ceva gresit dar nu prea cred , iar la microfon sunt sigur ca nu vorbeste .
Eu am 24 sigur , se poate demonstra foarte usor daca e nevoie .

P.S. Nu am facut aceasta cerere neaparat pentru a lua admin , ci doar ca sa clarific situatia , se intampla de multe ori sa nu fie admin si sa fie afk sau spam in voice si chat .
 
Last edited:

jogg

leganar
Joined
Mar 20, 2018
Messages
110
Reaction score
1
Pro, dar tine cont de ce a zis Aliosa. Va trebui ca fratele tau sa joace de pe contul lui.
Altfel daca se intampla ceva si fratele tau va da vreun ban / comanda aiurea, asta va insemna direct remove.
 

Nuutzzu

leganar
Joined
Feb 13, 2020
Messages
61
Reaction score
0
Age
28
Ma gandeam eu... o sa-mi sustin parerea din topicul precedent dar trebuie sa ai grija cu fratele tau daca vei primii admin:)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top