O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere Admin Ehrmantraut

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Apr 3, 2022
Messages
74
Reaction score
29
Location
Sibiu
Nume : Mike
Nickname : Mike Ehrmantraut (slot admis)
Varsta (minim 15+) : 23
Steam ID (numeric) : wonker3
Link catre profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198091505493/
Steam / Skype / E-mail : https://steamcommunity.com/profiles/76561198091505493/
Ore jucate pe server (Un screenshot ca dovada) MINIM 30! : am suta lejer
Experinta anterioara cu detinerea adminului (Da/Nu) : Nu
Alte comentarii: Cu toate ca eu si Vardy am avut up and downs (mostly downs) in relatia noastra player-admin , lucrurile au luat o intorsatura neasteptata, iar omul imi da buna ziua de fiecare data cand intru pe server, lucru pe care il apreciez enorm. Observand atent atuurile de care dispune acest baiat, cele mai importante fiind vigilenta, profesionalismul si nu in ultimul rand increderea de sine, m-am hotarat sa-mi iau inima in dinti si sa fac pasul catre o noua cerere, o cerere de admin pe serverul Alandala. Mi-ar face o deosebita onoare sa am oportunitatea de a lucra intr-o echipa de oameni unita asa cum sunt adminii acestui server. Sunt dispus sa-mi dedic timpul liber in a sanctiona orice abatare, orice derapaj sau cuvant vulgar adresat pe chat sau microfon, dar in primul si primul rand sunt dispus sa fac din Alandala un server care sa fie FULL 24/24, indiferent de ora! Bineinteles, un punct sensibil care se poate aduce in discutie este acesta: ''Dar Mike, tu nici macar nu ai 1.6 pe steam''. Asa este, nu il am din cauza unor grave probleme financiare, insa in cazul in care aceasta cerere va fi acceptata, voi face din imposibil, posibil si il voi cumpara pe steam! Da, sunt dispus sa fac si acest efort care va veni cu un imprumut considerabil la banca.
In incheiere as dori sa citez anticipativ dintr-un mare domnitor roman: „Dacă voi nu mă vreți, eu vă vreau” Alexandru L.

PS: va stau la dispozitie pentru orice alte informatii/intrebari sau neclaritati
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top