O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere acces Blu3HaSky

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 9, 2020
Messages
21
Reaction score
43
  • Numele dvs : Andrew Robert
  • Ce varsta ai: 26
  • Descrie-te in cateva cuvinte : Sociabil, amuzant, batran, de treaba, 3-1, Descurcaret, Cateodata la sentiment.
  • De ce doresti acest grad? : Doresc sa ma implic in proiectul Laleagane care dateaza de mai bine de 15 ani, Deja sunt cu mixurile , Activitatea nu consta doar sa fii la camera pe asistenta , ci si ceea ce faci , iar acel lucru se va vedea pe viitor. Doresc sa ofer atat support ts3 cat si support la firme de host , servere de cs 1.6 si support forum. POWERED BY LALEAGANE.
  • Cu ce ai putea sa ajuti? : Deocamdata ajut cu serverele de mix si helper pe asistenta insa cu cat voi creste in grad , cum am mai zis ofer support comunitatii. Le aveti mai sus.
  • UniqueID : Sunt pe ts3 [ON]. MA gasiti.
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui? : Exista ceva pe teamspeak 3 ce ma dezamageste , un lucru care trebuie sa existe , Grupe CLANURI. Eu spre exemplu am un clan numit " Fallen Angel " ei bine in el detin 7 8 membrii sau poate mai multi, Daca vin cu ei doresc sa mi se faca in zona de clan camera sa pot sta pe ts3 , si sa avem iconita noastra numele de clan.
 
Last edited by a moderator:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top