O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA CADOURII PREMIUM

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Mar 18, 2013
Messages
340
Reaction score
277
Age
29
7mCfwLN.png

FAMILIA STAR AJUNGE LOCUL 1 IN COMUNITATEA LALEAGANE SI LOCUL 25 MONDIAL !

IN URMA PERFORMANTEI ATINSE ECHIPA ADMINISTRATIVA PUNE LA DISPOZITIE 5 CONTURI PREMIUM (VIP) GRATIS .
CERINTE:
-MINIM 10 ORE JUCATE PE SERVER

MODEL POSTARE:
-NUME:
-DE CE AI ALES STAR?


*TIN SA MULTUMESC INTREGI ECHIPE PENTRU TIMPUL ACORDAT SERVERULUI.
 

Dumi97

leganar
Joined
May 30, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Location
Romania
-NUME: Dumitru Bogdan ( ''Dumi'' pe server )
-DE CE AI ALES STAR?
La inceput l-am gasit intamplator pe public, cautam tot felul de servere, pe majoritatea faceam 2-3 fraguri si luam ban de la diversi ''admini'' copii majoritatea...De cand am descoperit serverul,am ales sa joc pe el datorita faptului ca este destul de bine administrat,adminii isi fac treaba foarte bine si asta se vede la orice ora ai intra,codatii nu au viata lunga pe server majoritatea ii dovedesc adminii in functie imediat, nu le merge cu ei .
ce sa zic... super server,joc cs cand am timp liber, nu am mai jucat de mult timp,si singurul server pe care o sa joc va fi acesta. Forta star!!!!!
 
Joined
Mar 18, 2013
Messages
340
Reaction score
277
Age
29
-NUME: Dumitru Bogdan ( ''Dumi'' pe server )
-DE CE AI ALES STAR?
La inceput l-am gasit intamplator pe public, cautam tot felul de servere, pe majoritatea faceam 2-3 fraguri si luam ban de la diversi ''admini'' copii majoritatea...De cand am descoperit serverul,am ales sa joc pe el datorita faptului ca este destul de bine administrat,adminii isi fac treaba foarte bine si asta se vede la orice ora ai intra,codatii nu au viata lunga pe server majoritatea ii dovedesc adminii in functie imediat, nu le merge cu ei .
ce sa zic... super server,joc cs cand am timp liber, nu am mai jucat de mult timp,si singurul server pe care o sa joc va fi acesta. Forta star!!!!!
acceptat nume si parola in pm
 
Joined
Jan 9, 2015
Messages
24
Reaction score
1
Age
24
-NUME: dRg#
-DE CE AI ALES STAR?
R: Oameni cu care poti sa vorbesti :) Staff ok.
Ps: Diana are farmecul de a face oamenii sa ramana pe server:))


Peste 100 de ore cred:))
 
Joined
Mar 18, 2013
Messages
340
Reaction score
277
Age
29
sesiune inchisa ii rog pe cei ce au postat sa imi lase nume si parola pentru contul vip t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top