O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

DISCUTIE Multumesc tuturor

Joined
Apr 11, 2009
Messages
70
Reaction score
5
Age
30
Am contul asta vechi si nu m-am deranjat sa imi fac unul nou sau sa schimb ceva la el dar pe server ma stiti (daca ma stiti) ca JayCommenting. Am zis sa fac o pauza de munca/treaba si ce dracu mai fac pe acasa in zilele astea si sa fac un topic despre ceva ce ar dura prea mult daca as face personal pentru fiecare in parte. Voiam sa va zic multumesc si bravo voua adminilor, de cand am ajuns pe server am fost ajutat, s-a avut si rabdare cu mine in unele cazuri iar atentia pe care o dati nu a trecut neobservata. Asadar, desi nu e mare lucru, sa stiti ca toate acele raspunsuri pe u@ si gag-uri date sau scoase nu au trecut neobservate iar undeva pe server exista cel putin un om care vede si care se bucura de ceea ce ati facut. Va multumesc ca sunteti faini si desi probabil nu conteaza prea tare: va apreciez si felicit pentru ceea ce faceti. :smile:
 

SSlim

leganar
Joined
Apr 15, 2020
Messages
126
Reaction score
3
Location
Braila
Ma bucur ca te avem printre noi Jay, si cred ca majoritatea s-ar bucura sa te alaturi staff-ului.

Mersi ca esti sincer de fiecare data si esti o persoana asa faina :^
 
Joined
Apr 11, 2009
Messages
70
Reaction score
5
Age
30
Te pup jay <3

:* <3

Ma bucur ca te avem printre noi Jay, si cred ca majoritatea s-ar bucura sa te alaturi staff-ului.

Mersi ca esti sincer de fiecare data si esti o persoana asa faina :^

Cu drag, pana la urma incercam sa fim cele mai reusite versiuni ale noastre ^^ iar legat de staff mi s-a mai propus sa incerc dar nu sunt pe atat de activ pe cat e necesar si indubitabil as incurca :| dar hei pot sa spamez u@ cu mesaje de sustinere si de sesizare codati, tot
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top