O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

DISCUTIE Best Player Over You

Joined
Sep 26, 2019
Messages
490
Reaction score
442
Age
35
Location
Bucuresti
Prin acest topic vom posta cel mai bun jucator peste tine din punctul tau de vedere,indiferent de top 15 sau alte statistici, vorbim strict din punctul fiecaruia de vedere.
Se va posta dupa modelul de mai jos un singur jucator,vechi sau nou,admin sau player.
Sunt multi buni dar vorbim strict de cel care stiti sigur ca prin abilitatile lui te depaseste sau te surprinde.
Nu va dati Zmei,sa nu va fie rusine sa recunoasteti valorile peste voi,mereu va fi cineva acolo in umbra care o sa-ti rupa picioarele. Fiecare este special in felul lui.

Model :

* Nick : Player/Admin
* De ce e mai bun : Detaliati playerul/adminul


Postati strict legat de subiect, orice post care nu are legatura cu thread-ul va vi sters.
------------------------------------------------------

* Nick : autografe dupa ora22
* De ce e mai bun : Trage foarte bine, are o precizie pe om greu de invatat, are un stil aparte de a aborda orice situatie,la orice intalnire face to face in 80% din cazuri ma doboara. Este foarte atent la radar si sunet.
Tine-o tot asa ca eu invat si acum, nu stiu altii cum abordeaza jocul dar eu inca invat si dupa aproape 20 de ani pe jocul asta.
Asta e si frumusetea sa ai cu cine juca,cine sa te bata si de la cine sa inveti.
 
Last edited:
Joined
Feb 25, 2019
Messages
147
Reaction score
39
Age
37
Nick : vanilla
De ce e mai bun : are o experienta vasta în acest joc pt unii virtual pt restul real, de câte ori m am întâlnit cu el își comanda câte doua beri odată, asa fac și eu dar când ii da una la capac (a doua sticla) sare de nu te vezi. Ne vedem mai mulți odată ( gen) și mereu termina pe primul loc, are și poziții bune pe harta mereu la masa aproape de bar, nu departe de chelneri. Era sa uit de NINJA, PATRONUL LA PATRONI, asta are o combinație de arme mortala, bere wisky și vin wisky, intra direct peste ei,nici bine nu începe runda ca deja are câteva killuri. Aceasta povestioara poate sa continue cu mulți playeri buni. Zi faina dragilor!
 
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top