O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[BANNED][NORD] Cerere Unban KindeR

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

1KindeR

leganar
Joined
Sep 13, 2021
Messages
39
Reaction score
6
Location
PesteTot
Nickul vostru: KindeR
IP-ul (www.arataip.ro): 82.78.22.109
STEAMID-ul: STEAM_0:1:628988110
Motivul pentru care aţi primit ban: 0
Adminul care te-a banat: Ionut
Ora aproximativă: 17:40
Dovezile tale (Print la consola): https://postimg.cc/xJNYMPLL
Ba nene imi apare asta "
Warning icon
This challenge page was accidentally cached by an intermediary and is no longer available. " te-am rugat frumos sa ma ajuti, tu te jucai si te-am intrebat, tu te joci si pe mine ma ti-i spec?!, te rog apoi sa ma ajuti si tu imi dai ban?! nu a fost vreo data sa mi-i se ceara ss sau vreo dovada si sa nu o dau si tu dai ban asa ca nu ai chef sa ajuti ca sa te joci linistit...
 

1KindeR

leganar
Joined
Sep 13, 2021
Messages
39
Reaction score
6
Location
PesteTot
Nickul vostru: KindeR
IP-ul (www.arataip.ro): 82.78.22.109
STEAMID-ul: STEAM_0:1:628988110
Motivul pentru care aţi primit ban: 0
Adminul care te-a banat: Ionut
Ora aproximativă: 17:40
Dovezile tale (Print la consola): https://postimg.cc/xJNYMPLL
Ba nene imi apare asta "
View attachment 50999This challenge page was accidentally cached by an intermediary and is no longer available. " te-am rugat frumos sa ma ajuti, tu te jucai si te-am intrebat, tu te joci si pe mine ma ti-i spec?!, te rog apoi sa ma ajuti si tu imi dai ban?! nu a fost vreo data sa mi-i se ceara ss sau vreo dovada si sa nu o dau si tu dai ban asa ca nu ai chef sa ajuti ca sa te joci linistit...
(a trebuit sa imi activez cookies si apoi mi-a mers site-ul! e foarte urat sa te roage omu frumos sa il ajuti si tu banezi... am steam, ti-am vorbit si frumos si te gasesti tu sa dai ban de-a pla... bravo ba esti baiat, 0 caracter! https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2452882
 

1KindeR

leganar
Joined
Sep 13, 2021
Messages
39
Reaction score
6
Location
PesteTot
acum m-am uitat si eu pe wg si imi apare ca joc cu wall, am dat acum 1 an sa downloadez wall si cred ca am bagat toate prostiile in joc, inteleg sa nu fiu crezut si vorba aia imi merit banul daca am fost prost! daca am cum demonstrez ca eu ma joc si nu vad nici unde sunt ceilalti playeri nici sa imi sara tinta pe ei si daca fac wg mi-ar aparea tot asa, imi cer scuze ca tot eu am fost tare in gura, dar imi spuneti va rog cum ma scap de rahatu ala de opengl ca la start la search nu il gaseste, si nu mai vreau ban pe viitor cand eu nici macar nu folosesc ce imi scrie acolo! asa ca o ultima dorinta inainte de ban daca se poate
 

lamed

leganar
Joined
Jun 14, 2021
Messages
40
Reaction score
3
Location
Oradea
acum m-am uitat si eu pe wg si imi apare ca joc cu wall, am dat acum 1 an sa downloadez wall si cred ca am bagat toate prostiile in joc, inteleg sa nu fiu crezut si vorba aia imi merit banul daca am fost prost! daca am cum demonstrez ca eu ma joc si nu vad nici unde sunt ceilalti playeri nici sa imi sara tinta pe ei si daca fac wg mi-ar aparea tot asa, imi cer scuze ca tot eu am fost tare in gura, dar imi spuneti va rog cum ma scap de rahatu ala de opengl ca la start la search nu il gaseste, si nu mai vreau ban pe viitor cand eu nici macar nu folosesc ce imi scrie acolo! asa ca o ultima dorinta inainte de ban daca se poate
BANUL RAMANE
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top