O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[AWP] Reclamatie nefondata

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

sunteti praf

leganar
Reaction score
0
Noroc, sunt dwd1-

( dudiROCKSTAR ) pentru aia mai vechi pe svr :)

[Pitbull] ꧁ঔৣ☬XIII☬ঔৣ꧂ : !ban dwd1 120 limbaj
[SM] ADMIN: Banned dwd1- for 2hrs (reason: limbaj).
Player dwd1- left the game

Nu e problema de ban, mi l asum chit ca e degeaba dat.Acum eu ti zic altfel , tu fiind admin imi dai mie ban 2 ore (dupa ce mi a dat ban a iesit si 4k mai multi jucatori) pentru ca te am jignit dupa ce faci abuz de gag si silence pe server? poate altii nu au tupeu sa ti atraga atentia dar eu am. Incerc sa te inteleg ca probabil ai adminu pe bani [pt ca habar n ai sa adminezi si/sau sa vorbesti cu vreun player de pe svr] dar tot refuz sa cred ca Aliosa ti a dat admin... esti prea redus din multe puncte de vedere de la vocabular, comportament pana la limbajul fata de server, esti prea incapabil mintal si nu ai nici un vocabular adecvat ca sa fii admin, cer adminilor cu creier si rang mai mare decat braindead u asta de copil sa i se scoata adminu pe motivul ca "habar nu are sa admineze si/sau sa vorbeasca cu playerii" da slay/silence degeaba injura jucatorii si dupa le da gag 30 min. are numai apucaturi de astea de copii frustrati fara parinti. pace la toti baietii si la aia care poarta tanga sa numai caute bagari de seama cu dudi. salut.

Cu respect Aliosa , Mariconi si Dumi, cei mai adevarati baieti in primu rand si dupa admini de pe svr. va pup stay safe

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6