O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Armaghedon

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Cel mai prost detinator/fondator de cand a lasat razvy baza in tine si ai facut de rusine free-ul.Ti-ai batut joc de adminii care aveau activitate si ore dar ai promovat prostii care ti-au donat bani pentru noul server si fara activitate si task-uri.Te ai pupat ca pasaricile pe discord cu ei facandu ti bisericute pentru a avea suport pe noul server deschis din banii din donatii la fraeri.Zicea odata drips ,esti oaia neagra din multime si din cauza ta au plecat multi admini vechi . Mai bine fara voi,a-ti dus serverul in jos fara sa va mai pese si sa va ocupati de el si bagati motiv de treaba ca nu aveti timp. RUSINE SA TI FIE SI LU MIHUU si lingailor tai de pe discord,se stiu ei. SPER SA VADA TOT POPORUL cine a-ti fost.
Imi pare rau pt tine razvy si pt restul adminilor care s au implicat si altii care au stat pe face time si au primit grade de ofiteri pt donat si cum a spus milogu de mirel ca prin activitate+taskuri veti ajunge mari...si au au ajuns altii care nu intrau pe sv si forum...
De ce era gol in ultimu timp sv? unde erau banii din donatii cand nu era boost permanent pe sv? boost nu a fost platit de luni de zile:)) daca era platit era full zi si noapte lunar cum sunt alte sv...si noi stiam ca nu este bun boostul...
Sper sa te simti bine cu pestii tai care i ai avut sub aripa ca va iubeati la webcam si sv era gol cu 4 admini prosti care pierdeau ore in sir si RAZVY nu stia asta..

ROG NU STERGETI ACEST POST CHIAR DACA SUNT SANCTIONAT CU WARM!.Si imi cer scz pt limbaj!!
Multumesc.

Pentru limbajul folosit, cel mai probabil vei si sanctionat (apropo, nu e prima data cand vorbesti urat la adresa mea si vorbesti mult prost si fara rost).
Ca idee, cine are ochi stie ca ai fost un admin calator peste tot unde te-ai dus: de pe sub pe free, apoi pe cs, pe free iar, pe sud, pe free pe nord, acum pe sud. Ca o albinuta care merge din floare in floare :))

Pentru (in)cultura ta generala, am toate tranzactiile facute pe free prin intermediul meu (donatiile mele pentru razvi, transferul donatiilor din partea adminilor si a celorlalti playeri, absolut toate trimise lui razvi). In contul meu nu a intrat nici macar 1 leu, din contra, am bagat in free sute de lei (si nu putine) :))
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Ai bagat pt ceva ce nu iti mai apartine si tot nu ai cladit nimic !
Vezi ca faci niste acuzatii mai grave decat problema de care suferi.

FREE-ul nu a fost niciodata al meu in acte. L-am administrat singur un an si 7 luni, fiind ajutat doar de @Mihuu pe partea tehnica (cel de care ai vorbit urat mai sus). Mai mult decat am facut pentru free nu puteam face (timp, doua canale de discord facute de la 0 (cel putin al doilea), un forum adus la zi cu toate informatiile, un FTP organizat cu ajutorul lui Mihuu, concursuri si destui bani). Un migrator nu poate intelege asta.

P.S. Nu mai da reply (nu "replay" cum mi-ai scris tu in PM :)) ) ca te faci si mai mult de ras.
P.S.2 Serverul pe care l-am deschis de 2 zile sta asa tot datorita mie (numar playeri) si a lui Mihuu (cel mai bun pe tehnic dupa parerea mea).
P.S.3 Am vrut sa preiau FREE-ul si in acte, sa il cumpar doar ca nu s-a vrut.
 
Last edited:
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Ne este bine unde jucam ..astia slabi asa cum ne ai crezut.
Din cei enumerati de tine, singurul de care imi pare rau este @Tonni . L-am tinut cat am putut in echipa. Tu si fratele tau, vesnic nemultumiti de jucatorii non steam "valve = cod" =)))))
Tu, xai si mai ales sed, banuri multe date prost.
Sper sa fie ultimul reply.
 

Old sch0ol

leganar
Joined
May 29, 2019
Messages
72
Reaction score
57
Age
30
Bafta cu noul server Armaghedon ! Si nu uita ca e mai bine sa te lingi in facetime decat sa faci videochat cum fac iubitele fratilor hss si xai. XOXO
 
Joined
Nov 19, 2014
Messages
3,217
Reaction score
160
Age
28
Location
Acolo unde nu te aștepți
Dacă mai prind un asemenea limbaj din partea unor useri ce se cred corecți și nedreptățiți dar în fond, au un limbaj și un comportament de șatră, o sa fiu nevoit sa închid topicurile cu pricina în a stopa nobismul de care unii dau dovada.
A se simți persoanele sancționate.
Next va fi lock acest thread.
 
Joined
Mar 7, 2015
Messages
1,064
Reaction score
121
Age
36
În urma cu aproximativ 1 sapt am discutat problemele și ai confirmat ca ramai pe FREE. Apoi ca un șarlatan ți-ai făcut server fără sa zici nimic și ai mai și scos accesul de pe pagina de Facebook. Nu vrei sa dai pagina de Facebook a serverului FREE pentru ca.... Mai bine nu mai zic nimic. Nu mai prostii lumea cu povesti de adormit copii ca ai demonstrat clar ce ești. Nu vreau ssa fac publica conversația noastră în care ți-am cerut de câteva ori sa renunti dacă nu îți convine ca nu îți dau serverul și mi-ai confirmat ca ramai, dar ca nu ceri donații de la nimeni, în rest te ocupi ca și pana acum. Ce era asa greu sa renunti și sa faci ce vrei tu? Dar ce mai povestea tu prietenilor? Ca tu ai fost smecher și ți-ai făcut server pe ascuns......
Vorbeai mai sus ca ai investit mulți bani în server. Serios? Mulți sau foarte mulți? Fa un calcul sa ți-i dau înapoi, ca nu stau eu în banii aia "mulți" cu care te lauzi ca i-ai investit în server.
Sa fi fericit cu pagina de Facebook a serverului FREE. Nu aveam de gând sa postez nimic...... Dar faza cu pagina de FB m-a deranjat mai mult decât orice.
Mai las deschis acest topic pentru a avea tu dreptul la replica pt ca asa e frumos și apoi îl închid.
 
Last edited:
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Pagina de Facebook a fost făcută de @Vladimirescu de foarte mulți ani și acum ți-o asumi.
Sa îți fie rușine @HotArmaghedon
Te-am rugat sa nu ma provoci/jignesti. Nu imi asum nicio pagina de fb.
A fost creata de Vladimirescu, apoi administrata de Kazuma, Becky. Meritul tau e 0. Iti cam place sa profiti de munca si timpul altora si sa iti insusesti meritele lor.
Stai jos!
 
  • Haha
Reactions: xAi

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
Te-am rugat sa nu ma provoci/jignesti. Nu imi asum nicio pagina de fb.
A fost creata de Vladimirescu, apoi administrata de Kazuma, Becky. Meritul tau e 0. Iti cam place sa profiti de munca si timpul altora si sa iti insusesti meritele lor.
Stai jos!
Si cum Vlad a lasat-o pentru Free, la fel cum Kazuma sau Becky au lasat-o pentru Free, la fel o sa faci si tu, o sa o lasi pentru Free. Fara tiganisme ca nu e frumos. In rest ce mai aveti de împărțit, va descurcati ca aveti buletine.
 
  • Like
Reactions: xAi
Joined
Mar 7, 2015
Messages
1,064
Reaction score
121
Age
36
Serverul acestainca exista doar datorita mie de când nu mai e Vladimirescu, în nici un caz datorita ție.
Ar trebui sa îmi mulțumești ca ai avut onoarea sa administrezi free-ul, cum eu îți mulțumesc că l-ai administrat.
Totuși sa îți însușești o pagina de Facebook astfel e degradant.
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Si cum Vlad a lasat-o pentru Free, la fel cum Kazuma sau Becky au lasat-o pentru Free, la fel o sa faci si tu, o sa o lasi pentru Free. Fara tiganisme ca nu e frumos. In rest ce mai aveti de împărțit, va descurcati ca aveti buletine.
Din pacate am intrat in conflicte cu tine pentru ca am crezut in niste vorbe, desi tu m-ai adus pe acest server si cu tine am lucrat pe europa cand era de 1.6.
Eu urat dupa atata timp investit sa fii inlaturat si apoi sa fii si jignit si vorbit pe la spate.
Cum se foloseste de un subforum ordonat si un canal de discord facut de mine si @Mihuu , se putea folosi si de pagina de facebook (chiar daca nu are niciun drept sa se foloseasca de munca altora). Ii puteam lasa si pagina aia, fara probleme, dar dupa ce jignesti si intrebi la misto de ea daca o dam sau nu, e deja peste limitele mele de a ierta.
Oricum, nu ma voi folosi de acea pagina!

Pacat de oamenii care il cred si cel mai rau imi pare de @allydutza pentru ca a pus prietenia noastra pe locul al 2-lea.
 
  • Haha
Reactions: xAi
Joined
Mar 7, 2015
Messages
1,064
Reaction score
121
Age
36
Hai ca deja o dam în bălării. Exact cum ți-am explicat și în conversația noastră.... Dacă lucrezi pentru cineva și creezi ceva nu înseamnă că e al tău acel ceva. Legat de jigniri, nu am spus nimic pana nu am văzut ca nu vrei sa dai pagina de Facebook. Niciunul nu a făcut ce faci tu acum.
Înseamnă că fiecare supermoderator sau oricine ajuta aceasta comunitate trebuie sa ia cu ei tot ce au făcut când pleacă..... Doar tu gândești asa..... Gândești bine
Succes.
T/C.
 
Joined
Dec 10, 2017
Messages
450
Reaction score
138
Age
31
Arma eu nu nu vreau sa întru în conflict cu nimeni dar dupa cum a spus atat iAW cat si Razvi acea pagina aparține FREE-ului asa ca ar fi frumos sa se întâmple treaba asta.
Si mai este o problemuta apărută sa ne furi si voturile asta este si mai josnic.
Asta arata ce fel de caracter ai si ca ai profitat de încrederea lui razvi.
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top