O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie PoLiCe

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Darishhh

leganar
Joined
Jun 20, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Darishhh
Model Titlu: [ Reclamatie ] Police

Model Reclamatii:

Nick: Darishhh
Numele Adminului: Police
Motiv: Da ban aiurea fara nici un fel de motiv ( incurajat de catre adminul S.W.A.T )...am raportat pe u@ un codat, nu au vrut sa l verifice si cica ”verifica l tu coae, noi n avem chef” sa nu uitam de faptul ca au ciuda pe mine pentru faptul ca ma pun sa tac in meci cand n au chef ei sa ma auda! Incearca te rog chappule si calmeaza i...out sigur nu le dai, dar vreau unban si sa ia warn. ms.
Dovezi :cu drag...

 

Kiwi

hall of fame
Joined
Mar 19, 2021
Messages
1,009
Reaction score
1,072
Location
Apartments, Mirage
Website
discord.gg
Din perspectiva mea ce am vazut
Ti s-a atras atenția de pe cache(mapa precedenta) sa nu mai suferi
Pe mirage te-ai mai calmat putin la început si dupa vorbeai pe u@ de enki si iti spusese Police ca n-are si ai continuat sa ii zici Uită-te pe el ca e datoria ta sa te uiti pe el, dupa nu mai stiu ce ai făcut si ai luat ban
Apropo banul e de 2 ore, nu e perma, cred ca expirat deja
 
Last edited:

Darishhh

leganar
Joined
Jun 20, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Darishhh
Din perspectiva mea ce am vazut
Ti s-a atras atenția de pe cache(mapa precedenta) sa nu mai suferi
Pe mirage te-ai mai calmat putin la început si dupa vorbeai pe u@ de enki si iti spusese Police ca n-are si ai continuat sa ii zici Uită-te pe el ca e datoria ta sa te uiti pe el, dupa nu mai stiu ce ai făcut si ai luat ban
Eu propun sa taci, sarpe! Deja nu i mai suport pe jegurile alea, oki? 😇 E a n- mia oara cand ma baneaza fara motiv! Copilul de 12 ani si swat fara viata...te dai prieten cu mine si acu mananci cacat! Coae, e eassy! Pentru ca am "suferit" am luat mute...ce legatura are cu asta? Eu i-am zis acu pe mirage la swat "ai tupeu sa dai ban?" Si el "da, sclavule" si a dat! Nu mai manca cacat daca nu stii! Lasa l pe chap sa decida
 

Darishhh

leganar
Joined
Jun 20, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Darishhh
Din perspectiva mea ce am vazut
Ti s-a atras atenția de pe cache(mapa precedenta) sa nu mai suferi
Pe mirage te-ai mai calmat putin la început si dupa vorbeai pe u@ de enki si iti spusese Police ca n-are si ai continuat sa ii zici Uită-te pe el ca e datoria ta sa te uiti pe el, dupa nu mai stiu ce ai făcut si ai luat ban
Si referitor la faza cu verificatu si asa, da! I am zis sa l verifice! De unde stie el ca nu avea hack? Ii era lene la copilaș sa verifice...daca nu stii continuarea, abtine te! Logic ca va aparati intre voi, ca doar nu sunteti prosti sa va dati cu curu pe tobogan 😋 fraieri de 20 de ani care nu aveti ce face...n aveti viata! Vii acum pe forum SA CE...sa imi spui ca e vina mea? Vina mea CA CE...i am cerut ban sa vad daca da! Si mi a dat "no reasson"...esti debil, ce ai...
 

Kiwi

hall of fame
Joined
Mar 19, 2021
Messages
1,009
Reaction score
1,072
Location
Apartments, Mirage
Website
discord.gg
...păcat de tine ca nu ai fi rău dar nu te poti abtine sa nu te bagi in belele
La faza cu enki, se vede dupa movement si tras ca e in stare sa faca fraguri fără nevoie de hack-uri si cam joaca enki de ceva timp pe serverul ăsta si juca si pe alt server pe unde am mai fost admin, stiu de el din 2017-2018 cam asa
Legat de aia cu prieten, asta e stilul meu , stiu ca daca m-as lua in gura cu playerii s-ar lua si ei înapoi, daca dau niste silence-uri fără sa stau sa enervez playerul dinainte stiu ca nu prea mi-ar comenta înapoi
 

Darishhh

leganar
Joined
Jun 20, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Darishhh
...păcat de tine ca nu ai fi rău dar nu te poti abtine sa nu te bagi in belele
La faza cu enki, se vede dupa movement si tras ca e in stare sa faca fraguri fără nevoie de hack-uri si cam joaca enki de ceva timp pe serverul ăsta si juca si pe alt server pe unde am mai fost admin, stiu de el din 2017-2018 cam asa
Legat de aia cu prieten, asta e stilul meu , stiu ca daca m-as lua in gura cu playerii s-ar lua si ei înapoi, daca dau niste silence-uri fără sa stau sa enervez playerul dinainte stiu ca nu prea mi-ar comenta înapoi
Da, ai vorbit o =)) nu ma pot abtine...coae, sa nu isi mai caute anturaje! De ce se trag pe cur cu mine? Nu le zic nimic si comenteaza...iar la faza cu ala, doar am cerut o verificare! Si daca il cunosti, ce. Asta e motiv de ban? Nu cred...te rog ca tura viitoare sa iti analizezi mai bine vorbele 😉 imi dai unban sau nu. Se vede clar ca e DEGEABA
 
Joined
Feb 19, 2020
Messages
561
Reaction score
82
Location
Ploiești
1.Eu ți-aș da ban permanent pentru limbajul pe care îl dezvolți , vorbești de copiii de 12 ani iar tu din poza de profil de pe steam pari de 14 (mai ai și stikere pe poză).
2.Nu te-am văzut pe server până acum , dar din ce ai scris pe aici îmi dau seama cât de toxic ești și propun să ai un silence de vreo câteva zile sau chiar permanent.

3. Citeste bine ce scrie aici ---- (!) Reclamatiile fara dovezi bine stabilite o sa fie respinse (!)
Nu ai nici o dovada , în video ăla nu se vede nimic și nu se aude nimic!
 
Joined
Jan 7, 2020
Messages
705
Reaction score
114
Age
25
Location
Lugoj
Tie iti propun silence permanent Darishh, am fost pe svr cand ai mai fost atentionat si vad ca nu ai luat nimic in considerare, reclamatie fara vreo dovada si pe langa asta esti foarte toxic cu adminu Kiwi, hai sa nu mai fim tari in tastatura.
Si da, pro pentru silence permanet sau ban.
 
Joined
Mar 20, 2021
Messages
330
Reaction score
19
Location
Bucuresti
Si referitor la faza cu verificatu si asa, da! I am zis sa l verifice! De unde stie el ca nu avea hack? Ii era lene la copilaș sa verifice...daca nu stii continuarea, abtine te! Logic ca va aparati intre voi, ca doar nu sunteti prosti sa va dati cu curu pe tobogan 😋 fraieri de 20 de ani care nu aveti ce face...n aveti viata! Vii acum pe forum SA CE...sa imi spui ca e vina mea? Vina mea CA CE...i am cerut ban sa vad daca da! Si mi a dat "no reasson"...esti debil, ce ai....
Eu ti am spus ca nu are pentru ca nu e bot ca orice codat. Si ti am mai spus ca daca nu esti sigur,sa te uiti tu pe el si sa il faci demo si sa-l postezi pe forum
 
Last edited:
Joined
Mar 20, 2021
Messages
330
Reaction score
19
Location
Bucuresti
Motiv: Da ban aiurea fara nici un fel de motiv ( incurajat de catre adminul S.W.A.T )...am raportat pe u@ un codat, nu au vrut sa l verifice si cica ”verifica l tu coae, noi n avem chef” sa nu uitam de faptul ca au ciuda pe mine pentru faptul ca ma pun sa tac in meci cand n au chef ei sa ma auda! Incearca te rog chappule si calmeaza i...out sigur nu le dai, dar vreau unban si sa ia warn. ms.
Nimeni nu a scris ca n are chef
 

Austin

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Jun 4, 2020
Messages
1,050
Reaction score
548
Location
De prin zona
Ma scuzati ca intervin dupa tc. Dar eu am fost de fata la tot.

Totul a inceput de cand eram amndoi la aceasi echipa si insistai sa ma duc sa-mi aduc prosoape ca sa "mi le bag in cur"
Am zis ok, fiecare are momentele lui, poate ai avut o zii mai proasta si am zis sa te las in pace. M-am dus a adversa
Incepi de acolo sa ne zici ca suntem niste transpirati si alte variatii de genul, pana cand arunci Bomba.
Castigi runda, iei MVP si ne zici "MUIEEEEEEEEEE" la toti. Nu doar noua cei de la adversa, ci tot serverului, ca tu esti prea smecher si asa mai departe.
M-am enervat dupa atata timp si ti-am dat gag 10 minute ca sa te calmezi, apoi tu incepi sa spamezi u@ ca cine ti-a dat gag si ai sarit pe police degeaba.
Vine s4kal sa te roage frumos sa te calmezi, dar tot tu tot ai insisitat, desi s4kal te-a avertizat ca daca mai suferi primesti ban 2 ore.
Tu nu si nu, n-am ce sa-ti fac.

Acum exista 2 variante.
1. Dai contact, motor la creier si incerci sa-ti revizuiesti comportamentul
2. Zbori :).

SI cu asta am incheiat.
 
Joined
Sep 8, 2020
Messages
1,851
Reaction score
1,022
Next,daca vei mai fii prins pe server ca vei fii toxic sau insulti un player,vei primii silence permanent,fara sa stam la discutii,sper sa arati dovada de maturitate,totusi ai 17 ani.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top