O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN | REZOLVAT

Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
Nu fac reclamatie la admini, ii transmit lui "original....si nu mai tin minte cum" ca e doar un incult care nu stie pe ce motiv sa mai de-a ban. Deja ieri pe motiv ca am zis " culcat" am luat gag , azi da ban 2 ore.... in fine. Daca lb lui romana e limitata....ca si inteligenta lui de altfel, nu pot decat sa-i transmit ca imi pare rau ca il suporta pamantul. Atat stii si atat ai invatat in alea 2cl pe care le ai tu si cfr -ul ... Culcat ..nu e motiv de ban sau gag. Nu e injuratura, te-as injura ca sa stii ce e o injuratura , dar din respect pt alti admini care sunt baieti de nota 10 si nu ofuscati ca tine, ma abtin.
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
233
Reaction score
19
trebuia sa zici CULCAT SOLDAT ))) inainte MARS ))) popate iti luai ban mai mult ptr cuvantul MARS ))) se mai intampla boss nu se fac admine cu diploma in mana )) ca altfel ar fi serverul gol )))
este un pamflet tratatil ca atare )))
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
233
Reaction score
19
Nu fac reclamatie la admini, ii transmit lui "original....si nu mai tin minte cum" ca e doar un incult care nu stie pe ce motiv sa mai de-a ban. Deja ieri pe motiv ca am zis " culcat" am luat gag , azi da ban 2 ore.... in fine. Daca lb lui romana e limitata....ca si inteligenta lui de altfel, nu pot decat sa-i transmit ca imi pare rau ca il suporta pamantul. Atat stii si atat ai invatat in alea 2cl pe care le ai tu si cfr -ul ... Culcat ..nu e motiv de ban sau gag. Nu e injuratura, te-as injura ca sa stii ce e o injuratura , dar din respect pt alti admini care sunt baieti de nota 10 si nu ofuscati ca tine, ma abtin.

cu ce nick jucai =?
steam_id =?
ip = ?
Modelul de reclamatie ceva ?
 
Joined
Apr 10, 2019
Messages
544
Reaction score
18
Aud Culori eu am o banuiala cine este adminul respectiv dar rog playerul XPERTO sa ne dea mai multe detalii pentru a putea afla exact cine e adminul in cauza !
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
269
Reaction score
23
problema e ca sa sters logs din ftp sunt doar 24 25 26 spre norocu acelui admin dar voi afla :)
 
Last edited:

Georgiana

mademoiselle
Joined
Oct 14, 2014
Messages
2,731
Reaction score
430
Location
CCSE
Astfel de comportament va fi sanctionat de acum cu -1/suspend.

P.S.: Cei care nu sunt admini,nu au dreptul sa dea reply la cererile unban/admin/reclamatii.

P.S.2: Pastrati un limbaj decent,nu cred ca vreti sa fiti sanctionati si pe forum. De asemenea,evitati dublu-post. Daca aveti ceva de adaugat,doar editati ceea ce deja ati scris,daca cineva nu a dat deja alt reply dupa al vostru.
 
Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
Multumesc la toata lumea . Azi ma reintorc cu aceeasi problema, un pic diferit. Am zis in chat " culcat in p l m " - spirit de gluma, dnd mi-a dat gag 5 min, nu am nimic cu el, a facut bine- si-a facut meseria de admin. Doar ca dupa nici un minut de la gag , am luat ban pt 3 zile de la fisichella , citez : " limbajul in p l m " . Acum se da ban 3 zile pt un p l m ? Am vazut discutii mai triste cu implicatii familiare ... :) si nu si-a mai luat nimeni ban. Dar asa se intampla cand ajunge puterea in mana prostilor... . Nu se intampla nimic 3 zile fara cs , dar ca sa stie si adminul respctiv, asta nu e baietie. De azi incolo sa mearga la baie la fete ;) O seara buna la toata lumeaaaa!!!!!
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
233
Reaction score
19
x-perto hai sa zic .. culcat . etc poate unu si eu m-asi fi simtit mai ales daca scrii pe u@, inseamanca te referi strict la admini.. fara suparare... abtine-te ca si eu ma abtin de la multe crede-ma ))gag asta e lasa- asa dar dupa gag sa mai zici ceva pe u@ iti iei ban ... si eu patesc la fel pe alte servere ))) injura in casa la pc la tine de toate neamurile ))) nu mai tasta ))) CIUS )

de la fisichella nu cred ca e admin pe RSPW , eu unu nu l-am vazut pe server nu stiu cine e ..
"Dar asa se intampla cand ajunge puterea in mana prostilor" AICI MARE ADEVAR AI GRAIT )))
 
Last edited:
Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
pai asta e si problema , ca dupa dupa ce am luat gag de la DND ( fratele meu :)) fara sa mai zic nimic altceva am luat ban .... sa speram ca poate gasim pe cineva amabil sa-mi scoata banul ..ca mai am 2 zile si e cam greu. FISICHELLA ....SA TE FUGAREASCA COVID-UL PANA PUNE MANA PE TINE!! :) o zi buna in continuare la toata lumea ;)
 
Joined
Feb 8, 2016
Messages
232
Reaction score
20
Age
39
Location
Liverpool
X , lasa si tu un ip sau fa un unban ca sa-ti scoatem banul , pentru asa ceva nu se da ban , cred ca e ceva in neregula cu unii din "colegii" mei , altfel nu-mi explic cine si de ce ar da macar gag pentru Pana La Magazin :)) , dar aia e , trebuie cumva sa ne confruntam si cu asa ceva :)) bine macar ca ai putrea de a face haz de necaz :))
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top