O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Propunere - Activitate forum!? [rezolvat]

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 16, 2010
Messages
153
Reaction score
38
Age
43
Location
oltenita
Ce imi plac cei care fac cerere pt slot admin sau ce grad mai exista! Fac acest topic pt toata echipa Alandala.laleagane.ro. Da adevărat! Si eu intru rar... Acum vad ca merege belea de pe tel.. Inainte era mai ciudata aplicatia????*♂️ o vizita de 5. 10 min.. Nu e o pierdere din viata.. Sa intri sa arunci un ochi... O mare parte din admini.. Nu au intrat macar de 2 ori.. Dar pt a cere admin se poate..teg e singurul care raspunde cereriilor.. Adica hai sa incercam si noi cu un pro sau contra.. Celor ce doresc sa intre in comunitate.. Ca vad ca pe wassap se poate scrie 300 400 de vorbe.. Bafta
 
Joined
Nov 16, 2010
Messages
153
Reaction score
38
Age
43
Location
oltenita
Ai tinut tu neaparat sa iti spui parerea la adresa mea.. Vezi de campia ta te rog.. Nu iti raspund la provocare.. Vad ca nu te opresti.. Topicul are alta destinatie
 

braasoveanu

leganar
Joined
Nov 6, 2019
Messages
7
Reaction score
0
Age
28
calm ca avem activitate si pe forum dar observ ca te derajeaza replica:))
 

Zurbagiu

leganar
Joined
Jul 11, 2020
Messages
3
Reaction score
2
eu nu mai stiam cum sa intru pe forum,asa ca am facut alt cont)
 
Joined
Nov 16, 2010
Messages
153
Reaction score
38
Age
43
Location
oltenita
Apropo.. RUBEN.. contul il am in comunitatea Llg nu pe acest ser. Si nu apare activitatea mea de pa un ser.. Care nu mai exista������.. Sunt calm copii... Stati linistiti
 
Joined
Jul 2, 2009
Messages
66
Reaction score
1
Age
33
Location
FoCsAni , Vrancea
Nu prea stim ce sa credem sincer. Ai contul din Noiembre 2010, si ai 13 postari. Deci care e activitatea ta? :)

Ruben , alea sunt postari ramase .
Gandeste-te ca eu am avut propriul server acum vre-o 8 ani , Am avut moderator pe forum , admin , co-owner , owner pe atatea servere ... si uite cate postari am :)) ! Cam putine nu ?
Topicurile / postarile sterse nu iti mai apar .
 

Teg Kiddow

leganar
Joined
Feb 18, 2018
Messages
483
Reaction score
11
Age
37
Location
Bucuresti
Hai sa nu incepem sa ne certam pe aici care are mai multe posturi totusi...daca stam sa o luam un pic logic , Sinister cam are dreptate aici , sunt atatia admini , nu le ia 1 minut din viata sa dea un pro sau un contra ...
 
Joined
Jan 11, 2009
Messages
243
Reaction score
73
Age
31
Location
Luxembourg
Hai sa nu incepem sa ne certam pe aici care are mai multe posturi totusi...daca stam sa o luam un pic logic , Sinister cam are dreptate aici , sunt atatia admini , nu le ia 1 minut din viata sa dea un pro sau un contra ...
Are dreptate ,dar nu se cere activitatea pe forum deci fiecare e liber sa faca ce vrea :)


T.C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top