O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Inscriere Allex CLL

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 30, 2019
Messages
165
Reaction score
33
Age
21
Re: [Inscriere] Allex CLL

Salut! As vrea sa faci un avatar 180x200 si o semnatura 450x250 cu acest render:

Reveal: 
GJSbTrC.png


Si as mai vrea un avatar 180x200 facut de tine cum doresti tu.
 

SHANII

leganar
Joined
Apr 13, 2016
Messages
245
Reaction score
9
Age
24
Location
Hell
Re: [Inscriere] Allex CLL

Salut! As vrea sa faci un avatar 180x200 si o semnatura 450x250 cu acest render:

Reveal: 
GJSbTrC.png


Si as mai vrea un avatar 180x200 facut de tine cum doresti tu.

Ok, aici:

ggtOOMO.png


TkXRYcY.png


Prima data, m-am gandit, ba poza asta e buna asa de o tenta de horror :)) nu mi-a prea iesit, sincer poza nu prea imi place dar trebuie sa te adaptezi la fiecare render :).

Y7zwn4b.png
(avatarul facut de mine)

PSD: https://imgur.com/fym5lok
 
Joined
Sep 4, 2016
Messages
832
Reaction score
94
Age
30
Re: [Inscriere] Allex CLL

Slabut, Alex...din partea mea ai contra. Background-ul, textul cat si acel blur la semnatura, nu pica prea bine. Urmareste niste tutoriale despre cum sa faci lucrari doar cu un render. Nu-ti zic cu rautate, doar ca trebuie sa mai practici si sa urmaresti cat mai multe tutoriale. Bafta!
 

SHANII

leganar
Joined
Apr 13, 2016
Messages
245
Reaction score
9
Age
24
Location
Hell
Re: [Inscriere] Allex CLL

Slabut, Alex...din partea mea ai contra. Background-ul, textul cat si acel blur la semnatura, nu pica prea bine. Urmareste niste tutoriale despre cum sa faci lucrari doar cu un render. Nu-ti zic cu rautate, doar ca trebuie sa mai practici si sa urmaresti cat mai multe tutoriale. Bafta!

Mi-am dat seama am adaugat putin blur, mna putin mai mult voiam sa fac ceva "horror", nu a iesit nimic :)) :))
 
Joined
Jan 30, 2019
Messages
165
Reaction score
33
Age
21
Re: [Inscriere] Allex CLL

Mi-am dat seama am adaugat putin blur, mna putin mai mult voiam sa fac ceva "horror", nu a iesit nimic :)) :))

Nu da reply daca nu e ceva important.

ONTOPIC: De la mine contra, textul arata urat, nu se potriveste cu culorile, nu inteleg ce ar fi horror la poza aia, adica e un erou cu o punga cu apa si ceapa in ea, se putea integra mai bine pe un background cu ceva peisaj sau bg alb cu cefa efecte de fulgere colorate corespunzator si alte chestii. Uita-te la tutoriale cat de multe poti, uita-te la speed-arturi care fac designerii pe internet si o sa reusesti.
 

SHANII

leganar
Joined
Apr 13, 2016
Messages
245
Reaction score
9
Age
24
Location
Hell
Re: [Inscriere] Allex CLL

Nu da reply daca nu e ceva important.

ONTOPIC: De la mine contra, textul arata urat, nu se potriveste cu culorile, nu inteleg ce ar fi horror la poza aia, adica e un erou cu o punga cu apa si ceapa in ea, se putea integra mai bine pe un background cu ceva peisaj sau bg alb cu cefa efecte de fulgere colorate corespunzator si alte chestii. Uita-te la tutoriale cat de multe poti, uita-te la speed-arturi care fac designerii pe internet si o sa reusesti.

Aici ai dreptate :)) :)) , Mi-ai putea da daca se poate un nou render sa fac? Acum ti-l fac in 5-10 minute avatar si semnatura :(
 
Joined
Jan 30, 2019
Messages
165
Reaction score
33
Age
21
Re: [Inscriere] Allex CLL

Aici ai dreptate :)) :)) , Mi-ai putea da daca se poate un nou render sa fac? Acum ti-l fac in 5-10 minute avatar si semnatura :(

Intentionat ti-am dat genul asta de render sa vad daca esti in stare sa lucrezi o lucrare care e iesita din zona de comfort. Apropo, o semnatura si un avatar nu se fac in 5-10 minute. Daca depui destul efort si creativitate, vei reusi sa le faci sa arate bine.

Asta e ultimul reply, nu vreau sa fac spam. Daca ai nelamuriri, dai mesaj privat si discutam.
 

Becky

hall of fame
Joined
Jul 27, 2016
Messages
2,411
Reaction score
274
Location
Bucuresti
Re: [Inscriere] Allex CLL

Vei fi intr-o perioada de proba timp de 2 saptamani incepand de azi, timp in care poti cere sfaturile celorlalti si in functie de cum evoluezi, poti ramane in Design Squad sau nu.

Bafta, [MENTION=159960]Allex CLL[/MENTION]; !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top